Sparing: Podlesianka – Kosztowy 0-3

5 lutego 2015 Wyłączono przez Admin2

Niezbyt optymistycznie zaczął się okres zimowych sparingów dla Podlesianki. Po porażce z Unią Strzemieszyce, przyszła kolej na gorzką pigułkę z jej imienniczką z dzielnicy Mysłowic – Kosztów. Nasi gracze po raz drugi nie stanęli na wysokości zadania i przegrali tym razem 0-3.

Pierwsze minuty wyglądały nawet nieźle, jednak po kwadransie,  obraz gry zupełnie się zmienił – gra stała się nieuporządkowana, a czary goryczy dopełniły dwie szybko stracone bramki, dodajmy, że po niepotrzebnych indywidualnych błędach.

W drugiej połowie do gry weszła zupełnie inna jedenastka, która  mimo iż, prezentowała się lepiej niż wyjściowy skład, również nie ustrzegła się błędów i ostatecznie to niżej notowani rywale cieszyli się z okazałego zwycięstwa.

W sparingu nie wzięli udziału zwolnieni z gry M.Niesyto, Gruszczyński i Zając, natomiast  z powodów rodzinnych na Ukrainę musiał na kilka tygodni wrócić Krasnoshchokov.

Liczymy, iż styl gry szybko ulegnie oczekiwanej poprawie i zespół zacznie grać na miarę oczekiwań. Przed Podlesianką niezwykle trudne zadanie i tylko maksymalna mobilizacja i zaangażowanie w każdą jednostkę treningową i sparing mogą przynieść efekty na wiosnę.

Trzeci mecz rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godz. 14.00. Rywalem będzie Unia Bieruń Stary.

04.02.2015 godz. 18.00, boisku MOSiR-u, ul. Boya-Żeleńskiego 96c

LGKS 38 Podlesianka – Unia Kosztowy 0-3 (0-2)

Skład Podlesianki:

I połowa: Tomaszewski (30′ Sikora), Koźniewski, Sowa, Sarzała, Łoboda, B.Niesyto, Brehmer, Gąsiorek, Kaczmarczyk, Bartoszewicz, Jurowicz

II połowa: Sikora (70′ Bartkiewicz), Sieniawski, Piwczyk, Wolski, Fus, Jacenik, Gębczyk, Kiełbowicz, Bartoszewicz, Bubrowski, Muszalik