Sparing: Podlesianka – MKS Myszków 2-1

29 lipca 2015 Wyłączono przez Admin2

W przedostatnim sparingu okresu przygotowawczego nasz zespół wygrał z beniaminkiem IV Ligi – MKS-em Myszków 2-1.

Spotkanie było rozgrywane pod dyktando Podlesianki, jednak o ile pierwsza połowa była jeszcze względnie wyrównana, to już w drugiej części gry nasi zawodnicy całkowicie dominowali na boisku.

W pierwszych 45 minutach idealne okazje mieli Marcin Strzoda i Adam Zając. W drugiej części gry, bliski strzelenia gola był Jurowicz, Bubrowski i Dąbrowski, jednak jako pierwsi zapunktowali goście, którzy wykorzystali swoją jedyną klarowną okazję w meczu. Wyrównująca bramka padła pod rajdzie prawą stroną Niesyty, który dograł do wychodzącego Jurowicza. Zwycięskiego gola w 90 minucie gry zdobył Sarzała, wykorzystując dogranie z rzutu rożnego Bubrowskiego.