Wyjazdowy remis rezerw. Wawel II Wirek – Podlesianka 1-1

6 września 2015 Wyłączono przez Admin2

Rezerwy  Podlesianki w II kolejce katowickiej Klasy B zremisowały w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Wawel II Wirek 1-1.

Wynik spotkania ustalony został już w pierwszej połowie. Była to część gry, w której dość mocno przeważał nasz zespół. Debiutancką  bramkę na 0-1 strzela Szymon Ryszka. Niestety na 10 minut przed przerwą dość wątpliwy rzut karny po faulu Majera wykorzystuje gracz Wawelu – Adrian Deptuch.

W drugiej połowie gra się wyrównała, jednak oba zespoły nie kalkulowały i dążyły do rozstrzygnięcia wyniku na swoją korzyść. W ostatnim kwadransie Podlesianka ostro przycisnęła gospodarzy i kilkakrotnie ostro zakotłowało się pod bramką Dąbrowskiego. Najbliższej strzelenia gola był Maciej Krupiński, jednak jego soczysty strzał przeszedł tuż nad poprzeczką. Gracze Wawel również mieli doskonałe okazje, jednak fantastycznymi interwencjami wykazał się bramkarz Wojciech Tomaszewski, broniąc dwie sytuacje sam na sam.