Tego jeszcze nie grali! Podlesianka – Jastrząb II Bielszowice 8-6

13 września 2015 Wyłączono przez Admin2

Taki mecz jaki zafundowali kibicom zawodnicy rezerw Podlesianki nie zdarza się często. Radosny futbol i masa bramek, a w nagrodę fotel lidera B-klasy.

Pierwsza połowa nie zapowidała późniejszych emocji, gdyż w tej części gry nasi zawodnicy kontrolowali przebieg meczu i wypracowali zaliczkę, schodząc na przerwę z wynikiem 3-0. Wszytskie bramki padły w przeciągu 3 minut, między 36 a 39 minutą gry.

Po przerwie gra zupełnie się otworzyła, a wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Goście w pewnym momencie zwietrzyli sowoją szansę i w końcówce meczu doprowadzili nawet do wyniku 7:6. Na szczęście ostatnia akcja meczu należała do gospodarzy, którzy przypieczętowali zwycięstwo ustalając wynik na 8-6.

13.09.2015 – III kolejka Klasy B

LGKS 38 II Podlesianka – Jastrząb II Bielszowice 8-6 (3-0)

bramki: Majer(37′, 75′), Witkowski (57′, 85′), Stompor (36′), Krupiński (39′), Beczała (82′), Warzecha (90′)

Skład Podlesianki: Tomaszewski (46′ Korek) – Abramczyk, Depta, Andrejczyk, Machlarz – Beczała, Ryszka, Majer (80′ Hofman), Krupiński (46′ Witkowski), Fabian (57′ Warzecha) – Stompor. Trener Daniel Kaczor