LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Grali pozostali: Cenny remis „Dwójki” i zwycięstwo Trampkarzy

Runda jesienna powoli dobiega końca. Nasza „Dwójka” rozegrała ostatni mecz ligowy, natomiast pozostałe grupy młodzieżowe mają przed sobą jeszcze kolejne występy. Przedstawiamy wyniki bieżącej kolejki drużyn występujących w naszym klubie:

 

Rezerwy – B-Klasa

„Dwójka” zdobyła bardzo cenny punkt na terenie lidera. Mimo, iż Trener Daniel Kaczor, biorąc pod uwagę dość okrojoną kadrę, remis przed spotkaniem brałby w ciemno, to po samym spotkaniu nie krył niedosytu, gdyż nasz zespół miał ogromne szanse na zwycięstwo i bardzo mocno przeciwstawił się przewodnikowi tabeli. Jedyną bramkę dla Podlesia zdobył doświadczony Wojciech Jałocha. Było to ostatnie spotkanie B-Klasy w tym roku. Szersze podsumowanie debiutanckiej rundy naszej drużyny przedstawimy niebawem.

Victoria Katowice – LGKS 38 II Podlesianka 1-1 (1-1)

bramka: W.Jałocha (9’)

Skład: Korek – Depta (46’ Sowa), Andrejczyk, Kiełbowicz, Machlarz – Strzoda (85’ Warzecha), Kloc (65’ Fabian), Ryszka, W.Jałocha (60’ Hofman), Krupiński – Stompor

 

Trener Daniel Kaczor o spotkaniu z Victorią Katowice:

„Moim zdaniem jeden z najlepszych naszych meczy w tej rundzie. Od początku dobrze zaczynamy i stwarzamy sobie sytuacje podbramkowe. W 9 minucie Wojtek Jałocha strzela precyzyjnie lewą nogą i obejmujemy prowadzenie. Do 30 minuty całkowicie kontrolujemy przebieg gry. Wtedy „wielbłąd” Korka i przeciwnik wyrównuje. W naszą grę wkrada się nerwowość i Victoria stwarza sobie kilka dogodnych sytuacji ,jednak szybko się otrząsamy i w 45 mamy kolejną sytuację na zdobycie bramki : po akcji Machlarza i Strzody, Stompor minimalnie pudłuje strzałem z powietrza. Po przerwie gramy jeszcze lepiej i zdobywamy przewagę niestety nic nie wpada: „Grzybek” minimalnie pudluje z główki, strzały Krupińskiego z dystansu delikatnie mówiąc niecelne, brakuje zimnej krwi  w ataku i klasycznego snajpera w drużynie. W drugiej połowie rehabilituje się też Korek, który niesamowitą paradą  ratuje zespół od straty bramki.  Mecz kończy się wynikiem 1-1, co patrząc na poprzednie rezultaty przeciwnika jest chyba dobrym rezultatem.”

 

Trampkarze Młodsi 2002

W pojedynku na szczycie tabeli, nasi zawodnicy nie pozostawili złudzeń, kto w tej rundzie rządzi w Lidze Trampkarzy. Przed spotkaniem Podlesianka i Grunwald miały na koncie tą samą liczbę punktów, jednak zwycięstwo pozwoliło naszym młodym zawodnikom na odskoczenie od swoich rywali. Wyczynu godnego Roberta Lewandowskiego dokonał Wojciech Pytel, który zdobył 5 goli! Przy trzech z nich asystował Dawid Pasieka.

GKS Grunwald Halemba – LGKS 38 Podlesianka 3-9 (0-3)

bramki: Pytel(5), Bednarz, Czabok, Godowski, Golczuk

Skład: Starczewski, Szopa, Golczuk, Oleksowicz, Gąbarczyk, Bednarz, Kuś, Pasieka, Czabok, Klukowski, Pytel oraz Godowski, Rachowicz, Grajek, Kuczka, Okuń, Starzyk

 

 

Młodziki Młodsze 2004

Niestety w starciu z liderem – Rozwojem Katowice – nasi najmłodsi zawodnicy byli bez szans. Mimo tego, stać ich było nie tylko na honorowego gola, ale również kilka innych dobrych okazji brakowych. Za tydzień chłopaki grają ostatni mecz w tym roku z APN Katowice, w związku z czym liczymy na zwycięstwo i miłe zamknięcie rudny jesiennej!

Rozwój Katowice – LGKS 38 Podlesianka 9-1 (3-0)

bramka: Dusza

Skład: Wolny, Andrejczyk, Jrndrus, Hadamik, Gajda, Dusza, Roj, Szojda, Szota oraz Ptaszny, Golda, Muszalik, Okuń

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW