Sparing: UKS Szopienice – Podlesianka 1-2

10 lutego 2018 Wyłączono przez Admin2

W trzecim zimowym sparingu zmierzyliśmy się z UKS-em Szopienice, czyli zespołem zamykającym stawkę w IV grupie katowickiej Ligi Okręgowej. Różnica w poziomie sportowym obu zespołów jest znacząca, jednak w dniu dzisiejszym nie potrafiliśmy w wystarczajacy sposób udowodnić wyższości nad niżej notowanym rywalem. Nie trudno oprzeć się wrażeniu, że nasz zespół nie wyglądał dziś tak dobrzez jak zazywczaj, ale z pewością zawodnikom daje się we znaki okres przygotowawczy i związane z tym obciążenia treningowe. Na szczeście taka sytuacja jest normą w tym okresie i jeszcze nie czas na szlifowanie formy, tylko na kształtowanie cech motorycznych.

Przebieg meczu był raczej jednostronny, jednak skuteczność naszych ofensywnych graczy była dosyć niska, do tego bramkarz naszych rywali popisał się kilkoma nieprawdopodobnymi intrewencjami, czego konsekwencją było skromne zwycięstwo 2-1. Goście praktycznie ani razu nie zagroźili naszej bramce, a gol padł dla nich po rzucie karnym, który odgwizdany został w konsekwencji fatalnego błedu indywidualnego.

Obie bramki zdobył Kamil Szostek – najpierw wykorzustując dogranie Dawida Colika, a później dośrodkowanie ze skrzydła Adama Zająca.

Kolejny raz trener Daniel Kaczor wystawił do gry dwie odrębne jedenastki. Brakowało jedynie Marcina Rosińskiego (rekonwalescencja po kontuzji barku) oraz Gabriela Fabiana (obowiązki zawodowe).

Za tydzień w sobotę czeka nas bardzo dobry sprawdzian. O godzinie 11.00 – na boisku na Kostuchnie podejmiemy trzeci zespół IV-ligi – Przemszę Siewierz.  Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Sparing zimowy nr 3

03.02.2018r, OS Szopienice, ul. 11-Listopada 16, Katowice

UKS Szopienice – LGKS 38 Podlesianka 1-2 (1-1)

bramki: Szostek (2)

Skład Podlesianki:

I połowa: Wolan – Sieniawski, Nawrot, Maślanka, Widenka – Drzymała, Brehmer, Colik, Szostek, Pasieka – Kaczmarczyk

II połowa: Węglarz – Góralczyk, Renner, Kiełbowicz, Ruszkowski – Zając, Nowak, Rawicki, Kubacki, Witas – Szostek (Drzymała)