Świąteczna wygrana! Krupiński Suszec – Podlesianka 0-5

31 marca 2018 Wyłączono przez Admin2

W 18 kolejce ligowej nasz zespół wyjechał do Szuszca na pojedynek z tamtejszą drużyną GKS-u Krupiński. Cel był jasny – sprawić sobie i kibicom świąteczny prezent i wywieźć z dotychczas niezdobytego dla nas terenu 3 punkty. Czy się udało? Zapraszamy na relację!

Nasz zespół, mimo dosyć ospałego początku, stosunkowo szybko wyszedł na prowadzenie. W 10 minucie gry Rosiński egzekwuje rzut wolny i dorzuca piłkę na jedenasty metr skąd potężne kontrujące uderzenie głową oddaje Renner i piłka wpada w dalszy róg bezradnego Kubika!

Nie minęła minuta, a mogliśmy już podwyższyć prowadzenie. Colik  wypuszcza prawą stroną Szostka, który zagrywa wydłuż linii, gdzie zamykający akcje Kaczmarczyk wślizgiem uderza obok bramki.

Niestety na kolejne minuty nasz zespół zapadł w piłkarski letarg, przez co gra stała się mniej płynna, a momentami chaotyczna. Jedyna godna odnotowana sytuacja miała miejsce w 27 minucie, kiedy gracze Krupińskiego mieli rzut wolny, po którym Mazurek uderzał głową obok  bramki.

Na przerwę zeszliśmy ze skromnym prowadzeniem 1-0.

Po zmianie stron szybko wróciliśmy na właściwe tory i gra ofensywna wreszcie zbliżyła się poziomem do standardów, które znane są naszym kibicom. W 48 minucie Widenka zagrywa z autu do Rosińskiego, który przedłuża piłkę piętą w pole karne, gdzie w doskonałej sytuacji Szostek uderza z woleja obok bramki.

Kolejna szansa pojawia się 5 minut później, jednak centrostrzał Kaczmarczyka trafia w poprzeczkę bramki gospodarzy.

W 56 minucie dokumentujemy przewagę drugim golem. Rosiński przejmuje  piłkę na 25 metrze, mija dwóch rywali i mocnym strzałem zdejmuje pajęczynę z okienka bramki Kubika!

Po golu na 2-0, gra Krupińskiego zupełnie się rozjechała , a nasza dominacja nie podlegała już jakiejkolwiek dyskusji.

Dowodem na to jest 61 minuta, w której tworzymy świetną akcję zespołową, gdzie Kubacki zagrywa klepkę w polu karnym z Rosińskim i wystawia piłkę do Colika, który bez trudu pakuje piłkę do bramki rywala!

Niespełna 6 minut później sunie kolejna świetna akcja zespołowa. Kaczmarczyk zgrywa do Rosińskiego, który odnajduje na prawej stronie Szostka, a ten strzałem z rogu pola karnego trafia efektownie  w długi róg bramki zespołu z Suszcza!

Ostatni gol pada tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie. Rosiński zagrywa na prawe skrzydło do Kubackiego, który obsługuje podaniem wzdłuż bramki Kaczmarczyka a ten nie zwykł marnować takich sytuacji i mamy 5-0!

Inkasujemy pewnie i zasłużenie kolejne 3 punkty i ze spokojem czekamy na kolejnego rywala którym tym razem będzie Pogoń Ruda Śląska. Mecz zagramy w przyszłą sobotę o godzinie 17.00 na własnym stadionie.