LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 13 kolejkach ligowych

W 13 kolejce ligowej zawodnicy prowadzący dotychczas w klasyfikacji nie zapunktowali. Wykorzystał to nasz Radosław Kaczmarczyk, który strzelił swojego 9 gola w sezonie i wskoczył na drugie miejsce, tracąc jedno trafienie do prowadzących Mateusza Żemły ze Studzienic i Grzegorza Kostrzewy z Lędzin. Na najniższy stopień podium dostał się Łukasz Todorski ze Sparty, który po golu z Łąką zrównał się z klubowym kolegą – Rafałem Wawrzyńczokiem. Oboje mają po 8 strzelonych goli.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 13 KOLEJKACH

10 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice), Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny)

9 goli – Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska), Michał Biernacki (AKS Mikołów), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +1

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin) +2

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Marcin Rosiński (Podlesianka), Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katwice) +2

5 goli – Wojciech Musiolik (Pogoń Imielin), Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów), Bartosz Just (Fortuna Wyry),Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice) +1, Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice) +1, Kamil Cisoń (Pogoń Imielin) +1

4 gole – Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka), Artur Jędrysik (MK Górnik Katowice), Paweł Lesik (AKS Mikołów) , Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Wojciech Janosz (LKS Studzienice) +1, Łukasz Gardawski (MKS Lędziny) +2, Marcin Polarz (Pogoń Imielin) +1,

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 4 – Paweł Lesik, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, 2 – Wojciech Oltman, Mateusz Sikora, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz

Fortuna Wyry: 5 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, 2 – Tomasz Szołtysek, 1 – Bartosz Just, Kamil Strzoda, Vladyslav Pedenko, Paweł Kołodzie, Mateusz Pisarek, Piotr Załuski

Górnik 09 Mysłowice: 5 – Kamil Dylewsski, 4 – Wojciech Kowalski, 2 – Krzysztof Gondzik, Adrian Bogdański, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 5 – Radosław Rakowski, 4 – Tomasz Zawadzki, 3 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, 1 – Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Mateusz Żelazo, Łukasz Mąka, Tomasz Cempura

LKS Łąka: 4 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek 1 – Jacek Kowalczyk, Norbert Jarczok, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Michał Puchała, Tomasz Kulicki

LKS Studzienice: 10 – Mateusz Żemła, 4 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 10 – Grzegorz Kostrzewa, 4 – Łukasz Gardawski,  2 – Michał Nagi, 2 –  Dariusz Zygma, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 6 – Łukasz Dąbrowiecki, 5 – Kamil Ochojski, 4 – Artur Jędrysik, 2 – Armen Mktychyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Jurowicz, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, 1 – Tomasz Fijoł, Tomasz Klimas, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak

Podlesianka: 9 – Radosław Kaczmarczyk, 6 – Marcin Rosiński, 3 – Dawid Colik, 2 – Dariusz Kubacki,  1 – Szymon Nowak, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 7 – Mateusz Dreszer, 5 – Wojciech Musiolik, Kamil Cisoń, 4 – Marcin Polarz 3 – Mateusz Śliwa, 2 – Mateusz Pacwa, Grzegorz Cuber, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak

Piast Nowy Bieruń: 6 – Jakub Rzepa,  5 – Sebastian Rzepa, 4 – Sylwester Brzeziński, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 3 – Adrian Słota, Krzysztof Michalski, 2 – Marcin Łoboda, 1 – Sebastian Kawulka, Fabian Wlaź, Łukasz Piwczyk, Kacper Chłądzyński 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Piotr Bula, Jakub Krawczyk,1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 5 – Krystian Gut3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel 1 – Damian Beczek, Rafał Świętek

Urania: 9 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 3 – Albert Bujny, 1 – Krzywda, Grzegorz Kokoszka

 

foto: Slaskisport.tv/Kamil Drzeniek

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała