LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Snajperzy po 14 kolejkach ligowych

Za nami 14 kolejka ligowa, która przyniosła kolejne przetasowania w klasyfikacji najlepszych strzelców. Na czela pozostał Grzegorz Kostrzewa z Lędzin, który zaliczył jedno trafienie w meczu ze Studzienicami. Do lidera doskoczył również Dawid Henisz z Uranii, który trafił „dublet” w meczu z MK Katowice. Jeżeli chodzi o naszych zawodników, to swoją świetną passę przerwał Radosław Kaczmarczyk, który trafiał przez 3 mecze z rzędu, ale tym razem pozostał z 9 strzelonymi bramkami. Swojego 7 gola zdobył natomiast wracający po kontuzji Marcin Rosiński, a 4 trafienia zaliczyli Dariusz Kubacki i Dawid Colik. Pierwszy z nich strzelił dwa gole przeciw Fortunie Wyry, a drugi jednego.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 14 KOLEJKACH

11 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1, Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska) +2

10 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice)

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka)

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Łukasz Todorski (Sparta Katowice)

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice) +2, Wojciech Musiolik (Pogoń Imielin) +2

6 goli –Sławomir Magiera (Sokół Wola), Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna) +1, Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów) +1, Bartosz Just (Fortuna Wyry) +1, Łukasz Gardawski (MKS Lędziny) +2, Wojciech Janosz (LKS Studzienice) +2,

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice) +1

4 gole – Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna), Rafał Klaja (LKS Łąka), Artur Jędrysik (MK Górnik Katowice), Paweł Lesik (AKS Mikołów) , Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dawid Colik (Podlesianka) +1, Dariusz Kubacki (Podlesianka) +2, Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna) +1

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 4 – Paweł Lesik, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Mateusz Sikora,  2 – Wojciech Oltman,1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz

Fortuna Wyry: 6 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, 2 – Tomasz Szołtysek, Vladyslav Pedenko, Piotr Załuski, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek

Górnik 09 Mysłowice: 5 – Kamil Dylewski, Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, 2 – Krzysztof Gondzik, Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 6 – Radosław Rakowski, 4 – Tomasz Zawadzki, Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, 1 – Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Łukasz Mąka, Tomasz Cempura, samobójcza

LKS Łąka: 4 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek 1 – Jacek Kowalczyk, Norbert Jarczok, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Michał Puchała, Tomasz Kulicki

LKS Studzienice: 10 – Mateusz Żemła, 6 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 11 – Grzegorz Kostrzewa, 6 – Łukasz Gardawski, 4 – Dariusz Zygma  2 – Michał Nagi,, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Łukasz Malicki, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 7 – Kamil Ochojski, 6 – Łukasz Dąbrowiecki, 4 – Artur Jędrysik, 2 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Jurowicz, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, 1 – Tomasz Fijoł, Tomasz Klimas, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak

Podlesianka: 9 – Radosław Kaczmarczyk, 7 – Marcin Rosiński, 4 – Dawid Colik, Dariusz Kubacki, 2 – Marcin Widenka, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik,  1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 7 – Mateusz Dreszer, Wojciech Musiolik, Kamil Cisoń, 4 – Marcin Polarz 3 – Mateusz Śliwa, 2 – Mateusz Pacwa, Grzegorz Cuber, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak

Piast Nowy Bieruń: 6 – Jakub Rzepa,  5 – Sebastian Rzepa, 4 – Sylwester Brzeziński, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec, Przemysław Włoch

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 3 – Adrian Słota, Krzysztof Michalski, 2 – Marcin Łoboda, Kacper Chłądzyński, 1 – Sebastian Kawulka, Fabian Wlaź, Łukasz Piwczyk, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 3 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Krawczyk,1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala

Wyzwolenie Chorzów: 6 – Krystian Gut3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel 1 – Damian Beczek, Rafał Świętek

Urania: 11 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 3 – Albert Bujny, 1 – Krzywda, Grzegorz Kokoszka

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała