LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

W miniony weekend rozegrany został ostatni zaległy mecz 15 kolejki naszej grupy rozgrywkowe, w którym Piast Nowy Bieruń pokonał 2-0 Górnika 09 Mysłowice. Po raz ostatni w tym roku przedstawiamy Państwu klasyfikację strzelców, do której ponownie wrócimy po 1 kolejce rundy rewanżowej w marcu przyszłego roku. Na pierwszej pozycji zimę spędzi Dawid Henisz z Uranii Ruda Śląska, który dzięki bramce z LKS-em Łąka wyszedł na samodzielne prowadzenie. Napastnik z Kochłowic strzelił łącznie 12 goli. Jeżeli chodzi o naszych zawodników to wysoko, choć z małym niedosytem, kończy rundę jesienną Radosław Kaczmarczyk, który strzelił 9 goli, a lokatę niżej z 8 trafieniami uplasował się Marcin Rosiński.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – STAN PO 15 KOLEJKACH

12 goli Dawid Henisz (Urania Ruda Sląska) +1

11 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny)

10 goli – Mateusz Żemła (LKS Studzienice)

9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka)

8 goli – Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów) +2

7 goli – Mateusz Zamojda (AKS Mikołów), Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice), Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Łukasz Gardawski (MKS Lędziny), Bartosz Just (Fortuna Wyry) +1, Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna) +1, Bartosz Just (Fortuna Wyry) +1

6 goli – Sławomir Magiera (Sokół Wola), Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń), Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice), Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice) +2, Sebastian Rzepa (Piast Nowy Bieruń) +1

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin), Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Paweł Lesik (AKS Mikołów) +1, Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna) +1,

4 gole – Rafał Klaja (LKS Łąka), Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń), Kamil Brożyński (Fortuna Wyry), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Dawid Colik (Podlesianka), Dariusz Kubacki (Podlesianka), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Krzysztof Michalski (Sparta Katowice) +1, Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice) +3, Dariusz Zygma (MKS Lędziny) +1, Jakub Krawczyk (Sokół Wola) +2

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Zamojda, 5 – Paweł Lesik, 3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Mateusz Sikora,  2 – Wojciech Oltman,1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Sebastian Kubisz

Fortuna Wyry: 7 – Bartosz Just, 4 – Kamil Brożyński, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, 2 – Tomasz Szołtysek, Vladyslav Pedenko, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek

Górnik 09 Mysłowice: 5 – Kamil Dylewski, Wojciech Kowalski, 3 – Adrian Bogdański, 2 – Krzysztof Gondzik, Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Marcin Jaszczuk, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń

Iskra Pszczyna: 7 – Radosław Rakowski, 5 – Tomasz Zawadzki, 4 – Tomasz Leszczyński, 2 – Andrzej Żur, Mateusz Żelaza, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, 1 – Piotr Noga, Łukasz Mąka, Kamil Komarus, samobójcza

LKS Łąka: 4 – Rafał Klaja, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Norbert Jarczok, 1 – Jacek Kowalczyk, Rafał Nowak, Mateusz Paszek, Michał Puchała, Tomasz Kulicki, samobójcza

LKS Studzienice: 10 – Mateusz Żemła, 6 – Wojciech Janosz,  3 – Łukasz Grzechnik, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, 1 – Bartłomiej Janosz, Marcin Janosz, Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 11 – Grzegorz Kostrzewa, 7 – Łukasz Gardawski, 4 – Dariusz Zygma  2 – Łukasz Malicki, 1 – Michał Nagi, Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, 2x samobójcza

MK Górnik Katowice: 7 – Kamil Ochojski, 6 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Jędrysik, 4 – Dawid Jurowicz, 2 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, 1 – Gabriel Ochojski, Dawid Honysz, samobójcza

Ogrodnik Tychy: 3 – Patryk Gajewski, Tomasz Klimas, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak

Podlesianka: 9 – Radosław Kaczmarczyk, 8 – Marcin Rosiński, 4 – Dawid Colik, Dariusz Kubacki, 2 – Marcin Widenka, Krzysztof Renner, Bartosz Nowotnik,  1 – Szymon Nowak, Adam Zając, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 7 – Mateusz Dreszer, Marcin Musiolik, Kamil Cisoń, 4 – Marcin Polarz 3 – Mateusz Śliwa, 2 – Mateusz Pacwa, Grzegorz Cuber, 1 –  Łukasz Samek, Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło

Piast Nowy Bieruń: 6 – Jakub Rzepa, Sebastian Rzepa, 4 – Sylwester Brzeziński, 1 – Przemysław Cecuga, Przemysław Mrowiec, Przemysław Włoch, Adrian Grzegorzek

Sparta Katowice: 8 – Rafał Wawrzyńczok, Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, 4 – Krzysztof Michalski, 3 – Adrian Słota, 2 – Marcin Łoboda, Kacper Chłądzyński, 1 – Sebastian Kawulka, Fabian Wlaź, Łukasz Piwczyk, Łukasz Michalski, 2 x samobójcza

Sokół Wola: 6 – Sławomir Magiera, 5 – Grzegorz Kuźnik, 4 – Jakub Krawczyk, 3 – Piotr Bula, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski,1 – Dawid Kaczmarczyk, Przemysław Wyrobek, Przemysław Wyrobek, Mariusz Jarnot, Jakub Jucha, Krzysztof Chlebowski, Wojciech Tomala, Rafał Kula

Wyzwolenie Chorzów: 8 – Krystian Gut3 – Wojciech Krotofil,  2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel 1 – Damian Beczek, Rafał Świętek

Urania: 12 – Dawid Henisz, 5 – Dawid Maciaszczyk, Seweryn Zalewski, 3 – Albert Bujny, Łukasz Krzywda, 1 – Grzegorz Kokoszka

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała