Sparing: Podlesianka – Jedność 32 Przyszowice 2-3

23 lutego 2019 Wyłączono przez Admin2

Mecz z Jednoscią 32 Przyszowice kończył najintensywniejszy okres sparinowy tej zimy. Przez dwa tygodnie graliśmy sytstemem sobota-środa-sobota, co było na pewno ogromnym „zastrzykiem” motorycznym dla naszego zespołu. Tym razem Trener Damian Ostrowski dał odpocząć liderom zespołu, w tym Marcinowi Rosińskiemu i Dawidowi Colikowi, którzy tej zimy strzelili już dla nas łącznie 18 goli. Wolne dostał również Przemysław Żemła i nowopozyskany bramkarz – Artur Tomanek. Brakowało także kontuzjowanego Kacpra Drzewieckiego i zwolnionych Mateusza Muellera i Rafała Starczewskiego.

Sam mecz był z gatunku takich, o których trzeba szybko zapomnieć. Małe boisko na Kostuchnie generowało sporo strat i niedokładnosci wśród naszych zawodników, co spowodowało, że po raz pierwszy stracilismy tej zimy aż 3 gole. Do przerwy wynik brzmiał 1-1, a gola na 1-0 strzelił dla nas Bartosz Witas. Po przerwie goście zdobyli dwa gole, a my odpowiedzieliśmy jedynie trafieniem Radosława Kaczmarczyka z rzutu karnego.

Przed zespołem ostatnia prosta i tylko jednen spawdzian generalny z Orłem Mokre. Zespół wykonał tytaniczną pracę w okresie przygotowawczym i efekty tej zimowej kampanii powinny być wyraźnie widoczne w rozrywkach ligowych.