LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Końcowa klasyfikacja. Marcin Rosiński królem strzelców!

Przedstawiamy klasyfikację końcową na najlepszego strzelca I grupy Klasy Okręgowej. Królem strzelców zostaje zawodnik Podlesianki – Marcin Rosiński. Popularny „Rosa” zdobywa 29 goli w 26 rozegranych przez siebie meczach. Drugie miejsce zajmuje Mateusz Żemła z LKS-u Studzienice (24 gole), a trzecie Grzegorz Kostrzewa z MKS-u Ledziny (21 goli). Tuz za podium wicekról strzelców z poprzedniego sezonu – nasz Radosław Kaczmarczyk, który czwartą pozycję dzieli z Dariuszem Kotem (Iskra Pszczyna) i Dawidem Heniszem (Urania Ruda Śląska). Cała trójka zdobywa po 18 goli.

    

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR. I – SEZON 2018/2019

29 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +1

24 gole – Mateusz Żemła (LKS Studzienice) +2

21 goli – Grzegorz Kostrzewa (MKS Lędziny) +1

18 goliRadosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Dariusz Kot (Iskra Pszczyna) +1, Dawid Henisz (Urania Ruda Śląska) +2

16 goli – Jakub Rzepa (Piast Nowy Bieruń)

14 goli – Łukasz Dąbrowiecki (Górnik MK Katowice)

13 goli – Bartosz Just (Fortuna Wyry), Krystian Gut (Wyzwolenie Chorzów)

12 goli – Marcin Musiolik (Pogoń Imielin), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Sławomir Magiera (Sokół Wola) +1

11 goli – Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Mateusz Zamojda (AKS Mikołów) +1, Giorgi Tsuleiskiri (AKS Mikołów)

10 goli – Paweł Lesik (AKS Mikołów), Dawid Colik (Podlesianka), Sylwester Brzeziński (Piast Nowy Bieruń), Kamil Ochojski (Górnik MK Katowice) +1, Seweryn Zalewski (Urania Ruda Śląska) +1, Łukasz Gardawski (MKS Lędziny) +1

 9 goli – Michał Biernacki (AKS Mikołów), Mateusz Dreszer (Pogoń Imielin), Mateusz Śliwa (Pogoń Imielin), Michał Puchała (LKS Łąka), Antoni Turczyński (MKS Lędziny) +1, Dariusz Kubacki (Podlesianka) +3, Tomasz Zawadzki (Iskra Pszczyna) +2, Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice) +2, Grzegorz Chrząścik (Ogrodnik Tychy) +2

8 goli – Wojciech Janosz (LKS Studzienice), Kamil Dylewski (Górnik 09 Mysłowice), Rafał Klaja (LKS Łąka), Dawid Jurowicz (Górnik MK Katowice), Bartosz Nowotnik (Podlesianka), Marcin Jaszczuk (Górnik 09 Mysłowice), Kamil Cisoń (Pogoń Imielin) +1, Tomasz Klimas (Ogrodnik Tychy) +2

7 goli – Andrzej Sarzała (Sparta Katowice), Radosław Rakowski (Iskra Pszczyna), Mateusz Sikora (AKS Mikołów), , Marcin Janosz (LKS Studzienice), Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Błażej Prochownik (Fortuna Wyry), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska) +2, Krzysztof Michalski (Sparta Katowice) +1, Kamil Brożyński (Fortuna Wyry) +1

6 goli – Artur Jędrysik (Górnik MK Katowice), Jakub Krawczyk (Sokół Wola), Vladyslav Pedenko (Fortuna Wyry), Patryk Gajewski (Ogrodnik Tychy), Kamil, Grzegorz Cuber (Pogoń Imielin), Adam Matusz (Ogrodnik Tychy), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska)

5 goli –  Dawid Maciaszczyk (Urania Ruda Śląska), Grzegorz Kuźnik (Sokół Wola), Dariusz Zygma (MKS Lędziny), Adam Zając (Podlesianka), Łukasz Mąka (Iskra Pszczyna), Olaf Augustyniak (Ogrodnik Tychy), Dawid Honysz (Górnik MK Katowice), Dawid Honysz (Górnik MK Katowice), Mateusz Majsner (AKS Mikołów) +1, Krzysztof Gondzik (Górnik 09 Mysłowice) +2

4 gole – Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Tomasz Leszczyński (Iskra Pszczyna), Piotr Bula (Sokół Wola), Wojciech Krotofil (Wyzwolenie Chorzów), Kacper Chłądzyński (Sparta Katowice), Piotr Kokoszka (Ogrodnik Tychy), Marcin Widenka (Podlesianka), Piotr Noga (Iskra Pszczyna), Daniel Olszewski (Fortuna Wyry)

 

strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Mikołów: 11 – Mateusz Zamojda, Giorgi Tsuleiskiri, 10 – Paweł Lesik, Mateusz Zamojda, Giorgi Tsuleiskiri, 9 – Michał Biernacki, 7 – Mateusz Sikora, 5 – Olaf Augustyniak, Mateusz Majsner  3 – Łukasz Kopytko, Tomasz Frankowski, Michał Pawełczyk, 2 – Wojciech Oltman, Sebastian Kubisz, 1 – Daniel Olszewski, Robert Brysz, Robert Prus, Jarosław Kowlaski, Michał Pawełczyk, Mateusz Kruk, 2 x samobójcza

Fortuna Wyry: 13 – Bartosz Just, 7 – Błażej Prochownik, Kamil Brożyński, 6 – Vladyslav Pedenko, 4 – Daniel Olszewski, 3 – Krzysztof Rośkowicz, Piotr Załuski, Szymon Bandura, 2 – Tomasz Szołtysek, Daniel Książek, Bartosz Gogol, Marcin Pańczyk, 1 – Kamil Strzoda, Paweł Kołodziej, Mateusz Pisarek, samobójcza

Górnik 09 Mysłowice: 9 – Wojciech Kowalski, 8 – Kamil Dylewski, Marcin Jaszczuk, 5 – Krzysztof Gondzik, 3 – Adrian Bogdański, Marek Wasyl, 2 – Karol Strzewiczek, 1 – Karol Ejdys, Paweł Małolepszy, Bartosz Jabcoń, Rafał Wiklak

Iskra Pszczyna: 18 – Dariusz Kot, 9 – Tomasz Zawadzki,  7 – Radosław Rakowski,  5 – Łukasz Mąka, 4  – Tomasz Leszczyński, Piotr Noga, 3 – Mateusz Witek, Mateusz Żelazo, 2 – Andrzej Żur, Tomasz Cempura, Kamil Pustelnik, 1 –Kamil Komarus, Paweł Zjawiński, Fabian Pustelnik, Michał Wiera, samobójcza

LKS Łąka: 9 – Michał Puchała, 8 – Rafał Klaja, 3 – Norbert Jarczok, Rafał Nowak, Jacek Kowalczyk, 2 – Tomasz Ryt, Mateusz Paszek, Sebastian Leśko, Tomasz Kulicki, Jakub Adamski, 1 – Mateusz Paszek, Patryk Krygier, samobójcza

LKS Studzienice: 24 – Mateusz Żemła, 8 – Wojciech Janosz, 7 – Marcin Janosz, 4 – Bartłomiej Janosz, 3 – Łukasz Grzechnik, Mariusz Janosz, 2 – Paweł Janosz, Jan Tomaszczyk, Marcin Pęszor, Grzegorz Furtok, Mateusz Tomaszczyk,  1 – Dawid Pilar, samobójcza

MKS Lędziny: 21 – Grzegorz Kostrzewa, 10 – Łukasz Gardawski, 9 – Antoni Turczyński, 5 – Dariusz Zygma, 3 – Michał Nagi,  2 – Łukasz Malicki, 1 – Nikodem Nagi, Kamil Ingram, Krzysztof Józefus, Paweł Pusty, Adam Adamus, 3 x samobójcza

MK Górnik Katowice: 14 – Łukasz Dąbrowiecki, 10 – Kamil Ochojski, 8 – Dawid Jurowicz, 6 –  Artur Jędrysik, 5 – Dawid Honysz, Kamil Honysz,  3 – Artur Mkhrtyan, Daniel Bąk, 2 – Gabriel Ochosjki, 1 – David Hidalgo, Daniel Lipok, 2 x samobójcza

Ogrodnik Tychy: 9 – Grzegorz Chrząścik, 8 – Tomasz Klimas6 – Patryk Gajewski, Adam Matusz, 4 – Piotr Kokoszka, 1 – Tomasz Fijoł, Michał Majewski, Michał Foltyn, Mariusz Masternak, Marek Kołodziejczyk, Marcin Józefowicz

Podlesianka: 29 – Marcin Rosiński, 18 – Radosław Kaczmarczyk, 10 – Dawid Colik, 9 – Dariusz Kubacki, 8 – Bartosz Nowotnik, 5 – Adam Zając, 4 – Marcin Widenka, 3 – Krzysztof Renner,  1 – Szymon Nowak, Dawid Brehmer, Przemysław Żemła, 3 x samobójcza

Pogoń Imielin: 12 – Marcin Musiolik,  9 – Mateusz Dreszer, Mateusz Śliwa, 8 – Kamil Cisoń, 6 – Grzegorz Cuber, 4 – Marcin Polarz, 3 – Adrian Wojtaszak, Łukasz Samek, 2 – Mateusz Pacwa, Sebastian Bubrowski, 1 – Dominik Jedynak, Łukasz Bundzyło, Michał Majewski, 2 x samobójcza

Piast Nowy Bieruń: 16 – Jakub Rzepa, 10 – Sylwester Brzeziński, 6 – Sebastian Rzepa, 3 – Przemysław Mrowiec, 2 – Jarosław Cecuga, Adrian Grzegorzek, Przemysław Włoch, 1 – Przemysław Cecuga, Dariusz Włoch, Michał Podsiedlik, Kacper Grzywa, Przemysław Wawoczny, samobójcza

Sparta Katowice: 12 – Rafał Wawrzyńczok, 11 – Łukasz Todorski, 7 – Andrzej Sarzała, Krzysztof Michalski, 5 – Kacper Chłądzyński, 4 – Fabian Wlaź, 3 – Adrian Słota, Bartosz Fik, 2 – Marcin Łoboda, Łukasz Piwczyk, 1 – Sebastian Kawulka, Łukasz Michalski, Maciej Jarosz, Tomasz Michalski, 3 x samobójcza

Sokół Wola: 12 – Sławomir Magiera, 6 – Jakub Krawczyk, 5 – Grzegorz Kuźnik, 4 – Piotr Bula, 3 – Rafał Kula, Wojciech Tomala, 2 – Bartosz Koczy, Bartłomiej Więckowski, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Przemysław Wyrobek, Mateusz Lendzion, 1 – Dawid Kaczmarczyk, Mariusz Jarnot, Krzysztof Chlebowski, Tomasz Porczyński

Wyzwolenie Chorzów: 13 – Krystian Gut4 – Wojciech Krotofil, 3 – Sławmir Bargiel, Rafał Świętek, 2 – Adrian Nalepa, Łukasz Kocur, Sławomir Bargiel, Patryk Szal, 1 – Damian Beczek, Dominik Zielonka, Tymoteusz Tajstra, Jakub Grabczak

Urania: 18 – Dawid Henisz, 10 – Seweryn Zalewski, 7 – Albert Bujny, Dawid Ogiński, 6 – Daniel Nowak, 5 – Dawid Maciaszczyk, 3 – Łukasz Krzywda, 2 – Dawid Wypiór, 1 – Grzegorz Kokoszka, Dawid Sroka, Dominik Piecha, samobójcza

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała