LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 10 kolejkach ligowych

Jesteśmy po 10 kolejce ligowej, w której padło naprawdę sporo bramek gdyż średnia na mecz wyniosła aż 5 goli! W klasyfikacji strzelców w dalszym ciągu prowadzi Marcin Smarzyński ze Szczakowianki, który zaliczył jedno z trafienie ze Źródłem Kromołów. Na drugie miejsce wskoczył Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice), który ma już na koncie 11 goli, w tym 2 w ostatniej kolejce w meczu z Uranią. Na najniższym stopniu podium straszny ścisk, gdyż opócz naszego Radosława Kaczmarczyka, z 10 golami zjadują się tam jeszcze Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) oraz Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów). Hattricka’a zanotowało w tej kolejce 3 zawodników. Nasz pomocik – Dawid Colik, Hubert Tylec (Górnik Wojkowice) oraz Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno).

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 10 KOLEJCE

12 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno) +1

11 goli – Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice) +2

10 goli – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka) +1, Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +3, Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +1

9 goli – Hubert Tylec (Górnik Wojkowice) +3

8 goli – Łukasz Todorski (Sparta Katowice)

7 goli – Mateusz Skrzypek (AKS Niwka) +2

6 goli – Wojciech Blaszke (Wawel Wirek), Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Daniel Bąk (MK Górnik Katowice) +1

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka)Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Łukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka) +2, Dawid Colik (Podlesianka) +3, Sebastian Radosz (Źródło Kromołów) +1

4 gole – Łukasz Dąbrowiecki (MK Górnik Katowice), Artur Mkrtchyan (MK Górnik Katowice), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Damian Kowalczyk (Siemianowiczanka), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Mateusz Popczyk (Zagłębie II Sosnowiec), Rafał Bielawski (Pogoń Imielin), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice), Sebastian Radosz (Źródło Kromołów), Kamil Koster (Pogoń Imielin) +2, Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice) +1

3 gole – Oskar Chechelski (Zagłębie II Sosnowiec), Dawid Wadas (Szczakowianka Jaworzno), Artur Nowak (Górnik Wojkowice), Marcin Łoboda (Sparta Katowice), Grzegorz Fonfara (Szczakowianka Jaworzno), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice), Sebastian Dudek (Tęcza Błędów), Bartosz Zając (Górnik Piaski), Mateusz Miska (Cyklon Rogoźnik), Rafał Ludwig (MK Górnik Katowice), Paweł Kruczek (Niwy Brudzowice), Tomasz Botsch (MK Górnik Katowice), Sebastian Majecki (Tęcza Błędów), Marcin Polarz (Pogoń Imielin), Robert Pleszak (naprzód Lipiny), Adam Krakowski (Siemianowiczanka), Mariusz Lux (Naprzód Lipiny) +1, Mikołaj Kulisa (Orzeł Mokre) +1, Igor Szopa (Szczakowianka Jaworzno) +1, Mateusz Śliwa (Szczakowianka Jaworzno) +1, Kamil Szydłowski (Nwy Brudzowice) +2, Mateusz Gruszka (Cyklon Rogoźnik) +1, Krzysztof Markowski (Cyklon Rogoźnik) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 7 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 2 – Łukasz Czajkowski, Kacper Matysek, Kamil Majewski, 1 – Mariusz Korepta

Cyklon Rogoźnik: 3 – Mateusz Miska, Mateusz Gruszka, Krzysztof Markowski, 2 – Sebastian Gielza, Andrzej Wściubiak, Sebastian Sarzała, Łukasz Nowak, 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Bartosz Barchan, Dawid Jaskuła

Górnik Piaski: 3 – Bartosz Zając, 1 – Kacper Baran, Kamil Piotrowski, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 9 – Hubert Tylec, 5 – Łukasz Stępień, 3 – Artur Nowak, Hubert Tylec, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Marcin Szopa, Michał Dyrda, 1 – Mateusz Skórka, Marcin Kondzielnik, Bartosz Garczarczyk, Jakub Kawecki, samobójcza

MK Górnik Katowice: 6 – Daniel Bąk, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, 3 – Rafał Ludwig, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz

Naprzód Lipiny: 3 – Robert Pleszak, Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, Robert Pleszak, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Dawid Pawlak, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 11 – Bartłomiej Kędzierski, 4 – Mateusz Majchrzak, 3 – Paweł Kruczek, Kamil Szydłowski, 2 – Rafał Sadowski, 1 – Filip Bogacki, Rafał Grunt, Mateusz Prysak

Orzeł Mokre: 4 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, 2 – Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Paweł Szary

Podlesianka: 10 – Radosław Kaczmarczyk, 6 – Marcin Rosiński, 5 – Dawid Colik, 2 – Przemysław Żemła, Jakub Rzepa, 1 – Seweryn Gancarczyk, Maciej Stachoń, samobójcza

Pogoń Imielin: 5 – Marcin Pieniążek, 4 – Rafał Bielawski, Kamil Koster, 3 – Marcin Polarz, 2 – Michał Gadaj, 1 – Maciej Żak, Michał Gadaj, Sylwester Starzyński, Progress Musepa

Sparta Katowice: 8 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, 3 – Adam Krakowski, 2 – Kamil Witkowski, Łukasz Przątka, Daniel Albrecht, 1 – Marcin Mierzwa, Kamil Witkowski, Mateusz Tomczyk, Łukasz Przątka, Andrzej Wronowski, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 12 – Marcin Smarzyński, 10 – Paweł Cygnar, 3 – Dawid Wadas, Grzegorz Fonfara, Igor Szopa, Mateusz Śliwa, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Robert Nowak, 1 – Łukasz Cichoń, Łukasz Dębski, samobójcza

Tęcza Błędów: 10 – Arkadiusz Kowalczyk, 3 – Sebastian Dudek, Sebastian Majecki, 2 – Filip Wrzal-Kosowski, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek, Marcin Rasała, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek

Urania Ruda Śląska: 10 – Albert Bujny, 4 – Daniel Nowak, 2 – Seweryn Zalewski,1 – Dawid Seroka, Dawid Ogiński, Dawid Wypiór, Michał Zięcik, Dominik Piecha

Wawel Wirek: 6 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, 2 – Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik

Zagłębie II Sosnowiec: 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, 2 – Emil Kłosek, Michał Kieca, Patryk Wiszniowski,1 – Michał Barć, Bruno Łożiński, Bruno Łoziński, Błażej Radwanek, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig

Źródło Kromołów: 5 – Sebastian Radosz, 2 – Bogdan Szadkowski, 1 – Krystian Furgacz, Michał Sołtysik, Mateusz Sokołowski, Marek Surowiec, Bartosz Wacławik

 

foto: Slaskisport.tv/Kamil Drzeniek

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała