LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 14 kolejkach ligowych

14 kolejka ligowa nie przyniosła dużych zmian w klasyfikacji strzelców. Ze ścisłej czołówki dorobek poprawił jedynie Marcin Smarzyński ze Szczakowianki (15 gol) i Arkadiusz Kowalczyk z Tęczy (14 gol). Jeżeli chodzi o zawodników Podlesianki to swojego 7 gola zaliczyl Marcin Rosiński.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 14 KOLEJCE

17 goli – Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno)

15 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno) +1

14 goli – Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +1

12 goli – Mateusz Skrzypek (AKS Niwka), Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice)

11 goli – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska), Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Łukasz Todorski (Sparta Katowice)

9 goli – Hubert Tylec (Górnik Wojkowice), Artur Nowak (Górnik Wojkowice) +1

8 goli –  Sebastian Radosz (Źródło Kromołów), Daniel Bąk (MK Górnik Katowice), Wojciech Blaszke (Wawel Wirek),

7 goli – Łukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Łukasz Nowak (Cyklon Rogoźnik) +2

6 goli – Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Lukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Dawid Colik (Podlesianka), Grzegorz Fonrafa (Szczakowianka Jaworzno), Kamil Koster (Pogoń Imielin), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska) +1

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska ), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Bartosz Zając (Górnik Piaski) +2, Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice) +1, Rafał Ludwig (MK Górnik Katowice) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 12 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 2 – Łukasz Czajkowski, Kacper Matysek, Kamil Majewski, Mariusz Korepta, 1 – Bartosz Marędowski

Cyklon Rogoźnik: 7 – Łukasz Nowak, 4 – Andrzej Wściubiak, Mateusz Miska, Sebastian Gielza, 3 – Mateusz Gruszka, Krzysztof Markowski, Sebastian Gielza, Bartosz Barchan, 2 – Sebastian Sarzała, Dawid Jaskuła 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Sebastian Złocki, Wojciech Jaguś

Górnik Piaski: 5 – Bartosz Zając, 3 – Kamil Piotrowski, 1 – Kacper Baran, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 9 – Hubert Tylec, Artur Nowak, 7 – Łukasz Stępień, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Marcin Szopa, Michał Dyrda, Mateusz Skórka, Jakub Kawecki, 1 –Marcin Kondzielnik, Bartosz Garczarczyk, samobójcza

MK Górnik Katowice: 8 – Daniel Bąk, 5 – Rafał Ludwig, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz, Daniel Lipok

Naprzód Lipiny: 4 – Dawid Pawlak, 3 – Robert Pleszak, Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Adam Ociepka, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Wojciech Kopyciok, Przemysław Maciejewski, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 12 – Bartłomiej Kędzierski, 5 – Mateusz Majchrzak, 4 – Kamil Szydłowski, 3 – Paweł Kruczek, Rafał Sadowski, 2 – Filip Bogacki, 1 – Rafał Grunt, Mateusz Prysak

Orzeł Mokre: 5 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Paweł Szary, Dawid Banaś

Podlesianka: 11 – Radosław Kaczmarczyk, 7 – Marcin Rosiński, 6 – Dawid Colik, 3 – Jakub Rzepa, 2 – Przemysław Żemła, 1 – Seweryn Gancarczyk, Maciej Stachoń, Adam Zając, Krzysztof Renner,  samobójcza

Pogoń Imielin: 6 – Marcin Pieniążek, Kamil Koster, 4 – Rafał Bielawski, Marcin Polarz, 2 – Michał Gadaj, Progress Musepa, Kamil Cisoń, 1 – Maciej Żak, Sylwester Starzyński

Sparta Katowice: 11 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota, samobójcza

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, Adam Krakowski, Kamil Witkowski, 3 – Daniel Abrecht, 2 – Łukasz Przątka, 1 – Marcin Mierzwa, Mateusz Tomczyk, Andrzej Wronowski, Tomasz Twardawa, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 17 – Paweł Cygnar, 15 – Marcin Smarzyński, 6  – Grzegorz Fonfara, 4 – Igor Szopa, Łukasz Cichoń, Dawid Wadas, 3 – Mateusz Śliwa, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Robert Nowak, Łukasz Dębski, 1 – Arkadiusz Trzciński, samobójcza

Tęcza Błędów: 14 – Arkadiusz Kowalczyk, 4 – Sebastian Dudek,  3 –  Sebastian Majecki, Filip Wrzal-Kosowski, 2 – Marcin Rasała, 1 – Aleksander Głowa, Kacper Paździor, Daniel Płatek, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek, samobójcza

Urania Ruda Śląska: 11 – Albert Bujny, 6 – Daniel Nowak, 5 – Dawid Ogiński, 2 – Seweryn Zalewski, Dominik Piecha, Dawid Seroka, 1 – Dawid Wypiór, Michał Zięcik, Grzegorz Kokoszka, samobójcza

Wawel Wirek: 8 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik, samobójczy

Zagłębie II Sosnowiec: 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, Hubert Sych, 2 – Emil Kłosek, Michał Kieca, Patryk Wiszniowski, Błażej Radwanek, 1 – Michał Barć, Bruno Łoziński, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig, Jakub Kaczmarek, Carl Steward, Patryk Kiwior, Filip Karbowy

Źródło Kromołów: 8 – Sebastian Radosz, 3 – Michał Sołtysik, 2 – Bogdan Szadkowski, Krystian Furgacz, 1 – Sebastian Szwaja, Mateusz Sokołowski, Marek Surowiec, Bartosz Wacławik

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała