LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 16 kolejkach

16 kolejka ligowa przyniosła dalsze powiększanie swojego dorobku przez dwójkę prowadzących snajperów ze Szczakowianki – Pawła Cygnara (18 goli) i Marcina Samrzyńskiego (17 goli). Punktowała również grupa pościgowa w postaciach Arkadiusza Kowalczyka (Tęcza Błędów), Bartłomieja Kędzierskiego (Niwy Brudzowice), Łukasza Todorskiego (Sparta Katowice) oraz Mateusza Skrzypka (AKS Nowka), który zanotował hattrick’a. Jeżeli chodzi o naszych zawodników to 2 gole zdobył Marcin Rosiński, który w klasyfikacji ma już 9 trafień, natomiast hattrick’a zanotował Seweryn Gancarczyk, który ma łącznie 4 gole. Czwartego gola w sezonie zdobył Jakub Rzepa, drugiego Adam Zając i pierwszego Bartosz Witas.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 16 KOLEJCE

18 goli – Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +1

17 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno) +2

16 goli – Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów) +1

15 goli – Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice) +1, Łukasz Todorski (Sparta Katowice) +1, Mateusz Skrzypek (AKS Niwka) +3

12 goli – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska) +1

11 goliRadosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Hubert Tylec (Górnik Wojkowice)

10 goli – Daniel Bąk (MK Górnik Katowice), Artur Nowak (Górnik Wojkowice) +1

9 goli – Wojciech Blaszke (Wawel Wirek) +1, Marcin Rosiński (Podlesianka) +2

8 goli –  Sebastian Radosz (Źródło Kromołów), Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska) +2

7 goli – Łukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Łukasz Nowak (Cyklon Rogoźnik), Kamil Koster (Pogoń Imielin) +1,

6 goli – Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Lukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Dawid Colik (Podlesianka), Grzegorz Fonrafa (Szczakowianka Jaworzno), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice) +1

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Bartosz Zając (Górnik Piaski), Rafał Ludwig (MK Górnik Katowice), Dawid Wadas (Szczakowianka Jaworzno), Kamil Szydłowski (Nowy Brudzowice), Błażej Radwanek (Zagłębie II Sosnowiec) +3, Andrzej Wściubiak (Cyklon Rogoźnik) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 15 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 3 – Kamil Majewski, 2 – Łukasz Czajkowski, Kacper Matysek, Mariusz Korepta, 1 – Bartosz Marędowski, Szymon Stok

Cyklon Rogoźnik: 7 – Łukasz Nowak, 5 – Andrzej Wściubiak, 4 – Mateusz Miska, Sebastian Gielza, Mateusz Gruszka, 3 – Krzysztof Markowski, Sebastian Gielza, Bartosz Barchan, 2 – Sebastian Sarzała, Dawid Jaskuła, 1 – Michał Woźniak, Dawid Rewers, Sebastian Złocki, Wojciech Jaguś, samobójcza

Górnik Piaski: 5 – Bartosz Zając, 3 – Kamil Piotrowski, 1 – Kacper Baran, Oskar Krawczyk, Damian Gacek

Górnik Wojkowice: 11 – Hubert Tylec,  10 – Artur Nowak, 7 – Łukasz Stępień, 3 – Michał Dyrda, Marcin Szopa, 2 – Michał Skórski, Łukasz Stępień, Mateusz Skórka, Jakub Kawecki, Bartosz Garczarczyk,  1 –Marcin Kondzielnik, Mariusz Gierczuk, samobójcza

MK Górnik Katowice: 10 – Daniel Bąk, 5 – Rafał Ludwig, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz, Daniel Lipok

Naprzód Lipiny: 4 – Dawid Pawlak, Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, Adam Ociepka, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Wojciech Kopyciok, Przemysław Maciejewski, Roman Gawenda, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 15 – Bartłomiej Kędzierski, 6 – Mateusz Majchrzak, 5 – Kamil Szydłowski, 3 – Paweł Kruczek, Rafał Sadowski, 2 – Filip Bogacki, 1 – Rafał Grunt, Mateusz Prysak, Szymon Tokarz

Orzeł Mokre: 6 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, Radosław Nogal, 1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Paweł Szary, Dawid Banaś

Podlesianka: 11 – Radosław Kaczmarczyk, 9 – Marcin Rosiński, 6 – Dawid Colik, 4 – Jakub Rzepa, Seweryn Gancarczyk, 2 – Przemysław Żemła, Adam Zając, 1 – Maciej Stachoń, Adam Zając, Krzysztof Renner, Bartosz Witas,  samobójcza

Pogoń Imielin: 7 – Kamil Koster, 6 – Marcin Pieniążek, 4 – Rafał Bielawski, Marcin Polarz, 3 – Kamil Cisoń, 2 – Michał Gadaj, Progress Musepa, 1 – Maciej Żak, Sylwester Starzyński

Sparta Katowice: 15 – Łukasz Todorski, 4 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, Marcin Musiolik, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota, Michał Łoboda, Fabian Wlaź, Mateusz Gąska, samobójcza

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, Adam Krakowski, Kamil Witkowski, 3 – Daniel Abrecht, 2 – Łukasz Przątka, Michał Wolak, Mateusz Tomczyk, 1 – Marcin Mierzwa, Andrzej Wronowski, Tomasz Twardawa, samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 18 – Paweł Cygnar, 17 – Marcin Smarzyński, 6  – Grzegorz Fonfara, 5 – Dawid Wadas, 4 – Igor Szopa, Łukasz Cichoń, Dawid Wadas, 3 – Mateusz Śliwa, Łukasz Debski, 2 – Bartłomiej Chwalibogowski, Robert Nowak, Łukasz Dębski, 1 – Arkadiusz Trzciński, 2 x samobójcza

Tęcza Błędów: 16 – Arkadiusz Kowalczyk, 4 – Sebastian Dudek,  3 –  Sebastian Majecki, Filip Wrzal-Kosowski, 2 – Marcin Rasała, Daniel Płatek, Aleksander Głowa, 1 – Kacper Paździor, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek, Bartosz Bugaj, samobójcza

Urania Ruda Śląska: 12 – Albert Bujny, 8 – Dawid Ogiński, 6 – Daniel Nowak, , 3 – Dawid Seroka,  2 – Seweryn Zalewski, Dominik Piecha, 1 – Dawid Wypiór, Michał Zięcik, Grzegorz Kokoszka, 2 x samobójcza

Wawel Wirek: 9 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik, samobójczy

Zagłębie II Sosnowiec: 5 – Błażej Radwanek, 4 – Mateusz Popczyk, 3 – Oskar Chechelski, Hubert Sych, Patryk Kiwior, Michał Kieca,  2 – Emil Kłosek, Patryk Wiszniowski, Stanislav Bilenkyi, Filip Karbowy, 1 – Michał Barć, Bruno Łoziński, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig, Jakub Kaczmarek, Carl Steward

Źródło Kromołów: 8 – Sebastian Radosz, 4 – Sebastian Szwaja, Krystian Furgacz, 3 – Michał Sołtysik, 2 – Bogdan Szadkowski, Marek Surowiec, Mateusz Sokołowski, 1 – Bartosz Wacławik

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała