LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców na koniec rundy jesiennej

Przedstawiamy ostatnia w tym roku klasyfikację strzelców w naszej grupie Klasy Okręgowej. Absolutnym liderem strzelców został Paweł Cygnar ze Szczakowianki, który w ostatnim jesiennym spotkaniu dorzucił 5 goli i ma ich łącznie 23. Za jego placami z 17 golami są Marcin Smarzyński (Szczakowianka) i Bartłomiej Kędzierski (Niwy Brudzowice). Jeżeli chodzi o graczy Podlesianki, to w połowie sezonu najwięcej goli ma Radosław Kaczmarczyk (11 trafień i 7 miejsce w klasyfikacji), a zaraz za nim Marcin Rosiński (10 trafień i 8 miejsce w klasyfikacji). Jesteśmy pewni, że runda rewanżowa będzie nie mniej ciekawa i efektowna w wykonaniu najlepszych strzelców naszej ligi. Głęboko wierzymy również, że nasi snajperzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i na wiosnę ostro w klasyfikacji zamieszają.

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV – STAN PO 17 KOLEJCE

23 goli – Paweł Cygnar (Szczakowianka Jaworzno) +5

17 goli – Marcin Smarzyński (Szczakowianka Jaworzno), Bartłomiej Kędzierski (Nowy Brudzowice) +2

16 goli – Arkadiusz Kowalczyk (Tęcza Błędów)

15 goli – Łukasz Todorski (Sparta Katowice), Mateusz Skrzypek (AKS Niwka)

12 goli – Albert Bujny (Urania Ruda Śląska)

11 goliRadosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Hubert Tylec (Górnik Wojkowice), Sebastian Radosz (Źródło Kromołów) +3, Daniel Bąk (Mk Górnik Katowice) +1

10 goli – Artur Nowak (Górnik Wojkowice), Wojciech Blaszke (Wawel Wirek) +1, Marcin Rosiński (Podlesianka) +1

8 goli – Dawid Ogiński (Urania Ruda Śląska), Mateusz Majchrzak (Niwy Brudzowice) +2, Łukasz Nowak (Cyklon Rogoźnik) +1

7 goli – Łukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Kamil Koster (Pogoń Imielin),

6 goli – Marcin Pieniążek (Pogoń Imielin), Lukasz Stępień (Górnik Wojkowice), Dawid Colik (Podlesianka), Grzegorz Fonrafa (Szczakowianka Jaworzno), Daniel Nowak (Urania Ruda Śląska), Krzysztof Michalski (Orzeł Mokre), Dawid Wadas (Szczakowianka Jaworzno) +1, Kamil Szydłowski (Niwy Brudzowice) +1, Mateusz Gruszka (Cyklon Rogoźnik) +2

5 goli – Grzegorz Kachniarz (AKS Niwka), Kajetan Bocek (Siemianowiczanka), Bartosz Zając (Górnik Piaski), Rafał Ludwig (MK Górnik Katowice), Kamil Szydłowski (Nowy Brudzowice), Błażej Radwanek (Zagłębie II Sosnowiec) , Andrzej Wściubiak (Cyklon Rogoźnik), Rafał Wawrzyńczok (Sparta Katowice) +1, Igor Szopa (Szczakowianka Jaworzno) +1, Łukasz Cichoń (Szczakowianka Jaworzno) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

AKS Niwka: 15 – Mateusz Skrzypek, 5 – Grzegorz Kachniarz, 3 – Kamil Majewski, Łukasz Czajkowski, 2 – Kacper Matysek, Mariusz Korepta, 1 – Bartosz Marędowski, Szymon Stok

Cyklon Rogoźnik: 8 – Łukasz Nowak, 6 – Mateusz Gruszka, 5 – Andrzej Wściubiak, 4 – Mateusz Miska, Sebastian Gielza, 3 – Krzysztof Markowski, Bartosz Barchan, 2 – Sebastian Sarzała, Dawid Jaskuła, Michał Woźniak, 1 – Dawid Rewers, Sebastian Złocki, Wojciech Jaguś, Marcin Jaskuła, samobójcza

Górnik Piaski: 5 – Bartosz Zając, 3 – Kamil Piotrowski, 2 – Oskar Krawczyk,  1 – Kacper Baran, Damian Gacek, Filip Dróźdż

Górnik Wojkowice: 11 – Hubert Tylec,  10 – Artur Nowak, 7 – Łukasz Stępień, 3 – Michał Dyrda, Marcin Szopa, Michał Skórski, 2 – Marcin Kondzielnik, Łukasz Stępień, Mateusz Skórka, Jakub Kawecki, Bartosz Garczarczyk,  1 – Mariusz Gierczuk, samobójcza

MK Górnik Katowice: 11 – Daniel Bąk, 5 – Rafał Ludwig, 4 – Łukasz Dąbrowiecki, Artur Mkrtchyan, Tomasz Botsch, 2 – Daniel Krawczyk, 1 – Adam Kostępski, Kamil Honysz, Daniel Lipok

Naprzód Lipiny: 4 – Dawid Pawlak, Mariusz Lux, 2 – Krzysztof Rogala, Adam Ociepka, 1 – Kamil Kaczmarczyk, Martin Markosyan, Grzegorz Szpitol, Wojciech Kopyciok, Przemysław Maciejewski, Roman Gawenda, Robert Pleszak, 3 x samobójcza

Niwy Brudzowice: 17 – Bartłomiej Kędzierski, 8 – Mateusz Majchrzak, 6 – Kamil Szydłowski, 3 – Paweł Kruczek, Rafał Sadowski, Szymon Tokarz, Mateusz Prysak 2 – Filip Bogacki, 1 – Rafał Grunt, Łukasz Ducki

Orzeł Mokre: 6 – Krzysztof Michalski, 3 – Mikołaj Kulisa, Radosław Nogal, 2 – Paweł Szary,1 – Paweł Janoszka, Mikołaj Kulisa, Sebastian Jastrzębski, Dawid Banaś

Podlesianka: 11 – Radosław Kaczmarczyk, 10 – Marcin Rosiński, 6 – Dawid Colik, 4 – Jakub Rzepa, Seweryn Gancarczyk, 3 – Przemysław Żemła, 2 – Maciej Stachoń, Adam Zając, 1 – Krzysztof Renner, Bartosz Witas, samobójcza

Pogoń Imielin: 7 – Kamil Koster, 6 – Marcin Pieniążek, 4 – Rafał Bielawski, Marcin Polarz, 3 – Kamil Cisoń, 2 – Michał Gadaj, Progress Musepa, 1 – Maciej Żak, Sylwester Starzyński, Marcin Szluzy

Sparta Katowice: 15 – Łukasz Todorski, 5 – Rafał Wawrzyńczok, 3 –  Marcin Łoboda, Marcin Musiolik, 2 – Filip Bożek, 1 – Andrzej Sarzała, Sebastian Bubrowski, Adrian Słota, Michał Łoboda, Fabian Wlaź, Mateusz Gąska, Mieszko Jefferies, samobójcza

Siemianowiczanka: 5 – Kajetan Bocek, 4 – Damian Kowalczyk, Adam Krakowski, Kamil Witkowski, 3 – Daniel Abrecht, Michał Wolak, 2 – Łukasz Przątka, Mateusz Tomczyk, 1 – Marcin Mierzwa, Andrzej Wronowski, Tomasz Twardawa, Kamil Ogryzek, Marek Walczak,  samobójcza

Szczakowianka Jaworzno: 23 – Paweł Cygnar, 17 – Marcin Smarzyński, 6  – Grzegorz Fonfara, Dawid Wadas, 5 – Igor Szopa, Łukasz Cichoń, 3 – Mateusz Śliwa, Łukasz Debski, Bartłomiej Chwalibogowski, 2 – Robert Nowak, Łukasz Dębski, 1 – Arkadiusz Trzciński, 2 x samobójcza

Tęcza Błędów: 16 – Arkadiusz Kowalczyk, 4 – Sebastian Dudek,  3 –  Sebastian Majecki, Filip Wrzal-Kosowski, 2 – Marcin Rasała, Daniel Płatek, Aleksander Głowa, 1 – Kacper Paździor, Piotr Gwiazda, Mateusz Mroczek, Bartosz Bugaj, samobójcza

Urania Ruda Śląska: 12 – Albert Bujny, 8 – Dawid Ogiński, 6 – Daniel Nowak, , 3 – Dawid Seroka,  2 – Seweryn Zalewski, Dominik Piecha, 1 – Dawid Wypiór, Michał Zięcik, Grzegorz Kokoszka, 2 x samobójcza

Wawel Wirek: 10 – Wojciech Blaszke, 3 – Karol Maciejok, Dawid Lewandowski, 1 – Dawid Leszków, Grzegorz Kałużny, Tomasz Rutkowski, Andrzej Buchcik, Jakub Wylężek, Igor Chudziński, samobójczy

Zagłębie II Sosnowiec: 5 – Błażej Radwanek, 4 – Mateusz Popczyk, Hubert Sych, 3 – Oskar Chechelski, Patryk Kiwior, Michał Kieca,  2 – Emil Kłosek, Patryk Wiszniowski, Stanislav Bilenkyi, Filip Karbowy, 1 – Michał Barć, Bruno Łoziński, Bartłomiej Babiarz, Kacper Radkowski, Mateusz Bienek, Quentin Seedorf, Jakub Kulig, Jakub Kaczmarek, Carl Steward

Źródło Kromołów: 11 – Sebastian Radosz, 4 – Sebastian Szwaja, Krystian Furgacz, 3 – Michał Sołtysik, Bogdan Szadkowski, Mateusz Sokołowski, 2 –Marek Surowiec, 1 – Bartosz Wacławik, Mateusz Mikoda

 

foto: Slaskisport.tv/Agata Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała