LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

B-Klasa

Zespół rozwiązany po sezonie 2015/2016

 

BRAMKARZE:

1. Jakub Korek

2. Nowakowski Patryk

 

OBROŃCY:

2. Przemysław Andrejczyk

3. Mateusz Depta

4. Kamil Kolc

5. Daniel Machlarz

6. Thomas Wielek

7. Wojciech Jałocha

 

POMOCNICNY I NAPASTNICY:

8. Gabriel Fabian

9. Bartłomiej Hofman

10. Kamil Stompor

11. Paweł Beczała

12. Mikołaj Baran

13. Rafał Tkaczewski

14. Robert Kocur

15. Paweł Krusz

16. Dominik Majer

17. Robert Sega

 

Sztab szkoleniowy:

I Trener – Daniel Kaczor

Kierownik Drużyny – Tomasz Hedzielski

 

 

 

Terminarz meczów Podlesianki w Klasie B – sezon 2015/2016 – runda jesienna

 

Kolejka 1 – 30 sierpnia godz. 11.00

Podlesianka IIŚląsk II Świętochłowice 2-1 <relacja i skład>

 

Kolejka 2 – 5 września godz. 16.00 

Wawel II Wirek – Podlesianka II 1-1 <relacja i skład>

 

Kolejka 3 – 13 września godz. 11.00 (boisko na ul. Boya-Żeleńskiego 96c)

Podlesianka II – Jastrząb II Bielszowice 8-6 <relacja i skład>

 

Kolejka 4 – 20 września godz. 11.00

Podlesianka II – KP Katowice 0-2 <relacja i skład>

 

Kolejka 5 – 27 września godz. 11.00

Naprzód II lipiny – Podlesianka II 0-1 <relacja i skład>

 

Kolejka 6 – 4 października godz. 11.00

Podlesianka II – Sparta II Katowice 1-1 <relacja i skład>

 

Kolejka 7 – 11 października godz. 9.00

Podlesianka II – Pogoń II Nowy Bytom 1-2 <relacja i skład>

(mecz zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Podlesianki)

 

Kolejka 8 – 18 października godz. 11.00

Podlesianka II – UKS II Szopienice 1-1 <relacja i składy>

 

Kolejka 9 – 24 października godz. 15.00

Victoria Katowice – Podlesianka II 1-1 <relacja i składy>

 

 

Terminarz meczów Podlesianki w Klasie B – sezon 2015/2016 – runda wiosenna

 

Kolejka 10 – 10 kwietnia godz. 11.00

Śląsk II Świętochłowice – Podlesianka II 1-2 <raport>

 

Kolejka 11 – 17 kwietnia godz. 11.00 

Podlesianka II – Wawel II Wirek 1-2 <raport>


Kolejka 12 – 24 kwietnia godz. 11.00

Jastrząb II Bielszowice – Podlesianka II 1-1 <raport>

 

Kolejka 13 – 1 maja godz. 11.00

KP Katowice – Podlesianka II 6-1 <raport>

 

Kolejka 14 – 8 maja godz. 11.00

Podlesianka II – Naprzód II lipiny 1-0 <raport>

 

Kolejka 15 – 15 maja godz. 11.00

Sparta II Katowice – Podlesianka II 1-3 <raport>

 

Kolejka 16 – 22 maja godz. 13.00

Pogoń II Nowy Bytom –Podlesianka II 5-4 <raport>


Kolejka 17 – 29 maja

VACAT – Podlesianka II

 

Kolejka 18 – 5 czerwca godz. 11.00

Podlesianka II – Victoria Katowice 2-8 <raport>

 

Pełny terminarz TUTAJ

Tabela i wyniki TUTAJ

 

 

 

 

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała