LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Mecze ligowe

Terminarz meczów Podlesianki – Klasa Okręgowa gr. I 

 

sezon 2017/2018 – r. wiosenna

1. 17 marca godz. 15.00 Sparta Katowice – Podlesianka (przełożony na 11.04. godz. 17.00) 1-4 <relacja i składy>

2. 24 marca godz. 15.30 Podlesianka – Sokół Wola 4-1 <relacja i składy>

3. 31 marca godz. 13.00 Krupiński Suszec – Podlesianka 0-5 <relacja i składy>

4. 7 kwietnia godz. 17.00 Podlesianka – Pogoń Ruda Śląska 7-1 <relacja i składy>

5. 14 kwietnia godz. 17.00 Grunwald Ruda Śląska – Podlesianka 0-6 <relacja i składy>

6. 21 kwietnia godz. 17.00 Podlesianka – AKS Mikołów 4-0 <relacja i składy>

7. 28 kwietnia godz. 17.00 Unia Kosztowy – Podlesianka 2-0 <relacja i składy>

8. 1 maja godz. 17.00 Podlesianka – Iskra Pszczyna 2-0 <relacja i składy>

9. 5 maja godz. 17.00 Ogrodnik Tychy – Podlesianka 1-1 <relacja i składy>

10. 12 maja godz. 17.00 Podlesianka – LKS Łąka 6-0 <relacja i składy>

11. 19 maja godz. 11.00 Urania Ruda Śląska – Podlesianka 0-2 <relacja i składy>

12. 26 maja godz. 17.00 Podlesianka – Pogoń Imielin 4-3 <relacja i składy>

13. 30 maja godz. 18.00 Piast Nowy Bieruń – Podlesianka 2-5 <relacja i składy>

14. 2 czerwca godz. 17.00 Górnik 09 Mysłowice – Podlesianka  0-2 <relacja i składy>

15. 9 czerwca godz. 17.00 Podlesianka – Wawel Wirek 6-1 <relacja i składy>

sezon 2017/2018 – r. jesienna

1. 12 sierpnia, godz. 17.00 Podlesianka – Sparta Katowice 4-4 <relacja i składy>

2. 19 sierpnia godz. 17.00 Sokół Wola – Podlesianka 1-1 <relacja i składy>

3. 26 sierpnia godz. 17.00 Podlesianka – Krupiński Suszec 2-0 <relacja i składy>

4. 02 września godz. 16.00 Pogoń Ruda Śląska – Podlesianka 1-3 <relacja i składy>

5. 09 września godz. 16.00 Podlesianka – Grunwald Ruda Śl. 5-0 <relacja i składy>

6. 16 września godz. 16.00 AKS Mikołów – Podlesianka 1-1 <relacja i składy>

7. 30 września godz. 16.00 Iskra Pszczyna – Podlesianka 1-1 <relacja i składy>

8. 07 października godz. 15.00 Podlesianka – Ogrodnik Tychy 1-0 <relacja i składy>

9. 15 października godz. 15.00 LKS Łąka – Podlesianka 3-3 <relacja i składy>

10. 21 października godz. 15.00 Podlesianka – Urania Ruda Śl. 2-0 <relacja i skład>

11. 28 października godz. 14.00 Pogoń Imielin – Podlesianka 1-2 <relacja i składy>

12. 04 listopad godz. godz. 13.00 Podlesianka – Piast Nowy Bieruń 2-1 <relacja i składy>

13. 11 listopada godz. 13.00 Podlesianka – Górnik 09 Mysłowice 2-0 <relacja i składy>

14. 18 listopada godz. 13.00 Wawel Wirek – Podlesianka 0-3 <relacja i składy>

15. 25 listopada godz. 13.30 Podlesianka – Unia Kosztowy 2-1 <relacja i słady>

 

Pełny terminarz, wyniki i tabela <TUTAJ>

 

 

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW - Andrzej Sarzała