Nie jest dobrze…

26 kwietnia 2014 Wyłączono przez Admin2

Po dość obiecującym początku rundy, zespół Podlesianki został  brutalnie sprowadzony na ziemię i w XXII kolejce ligowej doznał bolesnej porażki 5-3 z drużyną Czarnych-Góral Żywiec. Była to już trzecia przegrana Podleskiej ekipy w bieżącej rundzie.

Mecz w pierwszej połowie toczony był w sennej atmosferze, której przerywnikiem, były stałe fragmenty gry obu zespołów, które w każdym prawie przypadku zwiastowały bramkę.

Najpierw rzut wolny z okolic 20 metra  w 6 minucie na bramkę otwierającą wynik meczu zamienia Motyka a 3 minuty później, po rzucie rożnym Bubrowskiego, głowę wygrywa Sarzała i Michalskiemu pozostaje jedynie dostawić nogę, czym przerywa trwającą trzy ostatnie mecze niemoc strzelecką.

Po 10 minutach wychodzimy na prowadzenie a gola szczupakiem, po rzucie rożnym Kuta, zdobywa Andrzej Sarzała. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo, gdyż najpierw w 22 minucie centrę z rzutu wolnego skutecznym strzałem wykańcza Studencki a w 29 minucie w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym gospodarzy punktuje najskuteczniejszy strzelec Górala –Szymoński

Na przerwę oba zespoły zeszły z wynikiem 3-2 dla Górali.

Po przerwie tempo gry się zwiększyło, lecz mimo kilku sytuacji z obu stron wynik nie ulegał zmianie.Niestety szybciej zapunktowali gospodarze i w 65 minucie Szymoński podwyższa prowadzenie Górala. Sygnał do ataku dał Podlesiance Bartosz Gruszczyński, który w 70 minucie gry kapitalnym strzałem z lewej części pola karnego zdobywa kontaktowego gola.

W ostatnim kwadransie gry ruszyliśmy ostro do ataku, lecz kilku naprawdę dobrych sytuacji nie wykorzystał Michalski. W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną otrzymał Łoboda, czym ułatwił zadanie rywalom, którzy wykorzystali osłabienie naszej defensywy i  w 90 minucie gry ustalili wynik po bramce Krasnego.

Czas zejść na ziemię i uświadomić sobie, iż każde kolejne spotkanie będzie ciężkim bojem o ligowym byt a najbliższym przeciwnikiem, już w najbliższy wtorek będzie drużyna AKS-u Mikołów.

Kolejka XXII 19.04.2014

TS Czarni – Góral Żywiec – LGKS 38 Podlesianka 5-3 (3-2)

5-3 Krasny (90min)

Składy: GÓRAL: M.Michalski – Jaroszek, Studencki (90’ Biegun), Białas, Klimek – Łącki, Osmałek (83’ Borak), Małysiak (85’ Krasny), Motyka (75’ Michulec), R.Michalski – Szymoński  Trener Piotr Jaroszek

PODLESIANKA: Bartkiewicz – Niesyto, Sarzała, Koźniewski, Łoboda – Jacenik (65’ Gruszczyński), Brehmer(85’Muszalik), Bubrowski, Rajman (60′ Gębczyk), Kut  – Michalski.  Trener Grzegorz Rajman

Żółte kartki: Motyka – Koźniewski, Sarzała, Bubrowski, Gruszczyński, Łoboda, Bartkiewicz

Czerwona kartka: Łoboda (90min) – druga żółta