Wypowiedzi po meczu z Drzewiarzem

Wypowiedzi po meczu z Drzewiarzem

21 maja 2014 Wyłączono przez Admin2

Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi po wtorkowym meczu z zespołem Drzewiarza Jasienica:

Dzięki wygranej Podlesianka zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli, z przewagą 5 punktów nad Drzewiarzem.

 

Sebastian Bubrowski: Bardzo ważne trzy punkty na wyjeździe. Trochę szczęścia, ale zaangażowanie i ciężka praca całego zespołu zaowocowała zwycięstwem.  Pomimo gry w dziesiątkę, w drugiej połowie pokazaliśmy, na co nas stać i że potrafimy walczyć do ostatniego gwizdka. W sobotę następny mecz, który również nie będzie należał do najłatwiejszych. Dużym plusem na pewno będzie atut własnego boiska a cała reszta zleży się już tylko do nas.

Andrzej Sarzała: Wygrany mecz na trudnym terenie w Jasienicy to efekt ciężkiej pracy całej drużyny. Zespół Drzewiarza doszedł do sytuacji, w której powinien zdobyć bramkę, ale na wysokości zadania stanął Marcin Łoboda, który obronił strzał pod koniec pierwszej połowy, wybijając piłkę z linii bramkowej. Na początku drugiej połowy Mateusz Sowa otrzymał drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Te osłabienie drużyna przeciwna chciała wykorzystać, nacierając na nas ze wszystkich sił, jednakże szybka organizacja i odpowiedzialna gra defensywna całego zespołu pozwoliła utrzymać przewagę bramkową do końca spotkania.

Dawid Brehmer: Zwycięstwo w takich okolicznościach niesamowicie buduje morale zespołu. Praktycznie całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu, jednak mimo tego stanęliśmy na wysokości zadania i dzięki ogromnemu zaangażowaniu i woli zwycięstwa, udało nam się do końca spotkania utrzymać korzystny rezultat. Jako zespół tworzymy ciekawe połączenie rutyny z młodością i bardzo się cieszę, że końcu zaczęliśmy grac na miarę oczekiwań i gromadzić bardo ważne punkty. Walka o utrzymanie trwa w dalszym ciągu, dlatego każdy kolejny mecz musimy rozegrać z podobną determinacją i dyscypliną.

 

Szeroka wypowiedź Trenera Jakuba Musioła znajduje się na portalu SportowaSilesia.com pod poniższym linkiem:

http://www.sportowasilesia.com/taktyka-jakuba-musiola-przynosi-efekty,d5262.html