Zwycięska passa przerwana

31 maja 2014 Wyłączono przez Admin2

Wysoką porażką 5-1 zakończył się wyjazd zawodników Podlesianki do Pszczyna na mecz z drugą w tabeli Iskrą.

Niestety tego dnia nasi zawodnicy nie mieli szczęścia, ale również  w samym podejściu do spotkania brakowało dotychczasowej  determinacji, dzięki której podopieczni Jakuba Musioła zgarniali komplet punktów w trzech ostatnich meczach.

Już na samym początku – w 7 minucie gry,  gospodarze wykorzystują błąd krycia przy rzucie rożnym i zupełnie niepilnowany Krawczyk otwiera wynik spotkania. Kilka minut później wynik po zagraniu wzdłuż linii bramkowej podwyższa Żur i zaczęło się robić naprawdę nieciekawie, bo już w pierwszym kwadransie nasi gracze zmuszeni byli gonić wynik. Kilka sytuacji udało nam się stworzyć, jednak brakowało precyzji, zwłaszcza w ostatnim podaniu szarżującego po lewym skrzydle Jurowicza. Swoją cegiełkę dołożył też arbiter, bo wg. nas powinien był odgwizdać rzut karny po faulu na skaczącym do głowy Sowie.

Po zmianie stron Podlesianka starała się atakować i była częściej przy piłce, niestety to znowu gospodarze byli skuteczniejsi i w odstępie dziesięciu minut zdobywają kolejne gole w postaci trafień Borowicza i Zaremskiego. Uczciwie trzeba też przyznać, iż najlepszego dnia nie miał nasz golkiper i na pewno przy lepszej dyspozycji mógł zapobiec utracie niektórych bramek.

Honorowe trafienie w 71 minucie zaliczył Dawid Jurowicz, kiedy po składnej zespołowej akcji pewnie uderzył w długi róg bramki Miklera.

Gracze Iskry ustalili wynik w 76 minucie po bramce Krausa.

W meczu nie mogli wystąpić – kontuzjowani  Koźniewski, Jacenik i Bartkiewicz oraz z przyczyn prywatnych B.Niesyto

Nasi zawodnicy zaraz po meczu obiecali rehabilitację i jak najszybsze zapewnienie sobie utrzymania. Okazja ku temu będzie wyśmienita, gdyż w najbliższą sobotę na Sołtysią przyjeżdżają rezerwy Katowickiego GKS-u. Liczymy na dużą frekwencję i głośny doping naszych wiernych kibiców, którzy również pojawili się na meczu w Pszczynie i wspierali Zespół w trudnym momencie.