Podlesianka wznowiła treningi

Podlesianka wznowiła treningi

11 lipca 2014 Wyłączono przez Admin2

W dniu dzisiejszym – tj. 10 lipca – zawodnicy Podlesianki wznowili zajęcia treningowe.  Po niespełna trzytygodniowej przerwie, dzięki której zawodnicy mieli możliwość „zresetowania się” po bardzo nerwowym i trudnym finiszu sezonu 2013/2014, trener Musioł zaaplikował podopiecznym pierwszą jednostkę treningową w okresie przygotowawczym.

Kilku zawodników poprosiło o przedłużenie urlopów, jednak w najbliższy poniedziałek Drużyna powinna trenować już prawie w komplecie.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się trzech testowanych zawodników a na poniedziałek zapowiedzianych jest kilku kolejnych. Wśród nowych twarzy pojawi się również – dobrze znany z wcześniejszych występów przy Sołtysiej a także w barwach Rozwoju Katowice – Szymon Witkowski.

Pierwszym mecz sparingowy nasz Zespół rozegra w najbliższy wtorek o godzinie 18.00, a przeciwnikiem w wyjazdowym pojedynku będzie Przemsza Siewierz.

Na chwile obecną wszyscy zawodnicy tworzący trzon Zespołu zadeklarowali pozostanie na przyszły sezon, a pożegnania dotyczyć będą Łukasza Kuta (powrót z wypożyczenia do Rozwoju Katowice) oraz ponownie wieszających buty na kołku – Łukasza Knapka i Grzegorza Sikory. Jeszcze w trakcie trwania rundy wiosennej z występów zrezygnowali – najlepszy strzelec  ostatnich dwóch sezonów – Krzysztof Michalski a także grający trener Grzegorz Rajman, których również nie zobaczymy już w przyszłym sezonie.

W związku z procedurami wizowymi – ukraiński pomocnik – Nikita Krasnoshchokov do treningów wróci dopiero we wrześniu.