Sparing: Polonia Łaziska – Podlesianka 5-0

Sparing: Polonia Łaziska – Podlesianka 5-0

23 lipca 2014 Wyłączono przez Admin2

W załatwionym w „trybie nagłym” sparingu nasz Zespół uległ wysoko III-ligowej Polonii Łaziska Górne 5-0.

Początek spotkania nie zapowiadał tak drastycznego zwycięstwa ekipy trenera Bosowskiego, gdyż nasz Zespół na tle bardzo mocnego przeciwnika wyglądał co najmniej nieźle. Niestety po pierwszej bramce strzelonej przez Łaziszczan, obraz gry się zmienił i stroną zdecydowanie dominującą do końca spotkania byli już tylko gospodarze.

Kulała gra ofensywna, gdyż podczas całego spotkania, właściwie poza strzałem z głowy Andrzeja Sarzały, nie mieliśmy żadnej klarownej sytuacji,a i formacji obronnej zdarzało się popełnić kilka szkolnych błędów.

Czasu do ligi coraz mniej, więc może „zimny prysznic” podziała na Zespół ożywczo i już w kolejnym sparingu z Unią Bieruń pokażemy, ze był to tylko wypadek przy pracy. Przypominamy, iż wspomniany mecz odbędzie się w najbliższy piątek (25.07) o godz. 18.00 w Bieruniu Starym.

W meczu brakowało Pawła Koźniewskiego, który już dość długo męczy się z urazem mięśni brzucha oraz zwolnionych Sebastiana Bubrowskiego i Dawida Jurowicza.

W meczu wystąpiła trójka nowych zawodników, którzy praktycznie dogadani są już na występy w naszym Zespole i pozostaje załatwić tylko formalności. Są to Mateusz Warzecha z Rozwoju Katowice , Tomasz Gąsiorek z Rekordu Bielsko Biała i Radosław Szpiech z GKS-u Katowice.

 

Raport meczowy:

Polonia Łaziska Górne – LGKS 38 Podlesianka 5-0 (2-0)

Skład Podlesianki: Bartkiewicz – Szpiech, Sowa, Sarzała, Łoboda – B.Niesyto, Brehmer, Gąsiorek, Jacenik, Warzecha – Kubacki

oraz: Surma(br), M.Niesyto, Gębczyk, Muszalik oraz Gruszczyński

 

Zdjęcie z meczu pochodzi z fanpage’u na Facebooku Polonia Łaziska Górne, znajdującego się pod adresem: https://www.facebook.com/pages/KS-Polonia-%C5%81aziska-G%C3%B3rne/123960234317868?fref=ts