Który zespół się przełamie?

Który zespół się przełamie?

21 sierpnia 2014 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę (23.08) o godz. 17.00 nasz Zespół zmierzy się na własnym stadionie z Gwarkiem Ornontowice.

Obie drużyny fatalnie rozpoczęły nowy sezon, przegrywając w pierwszych dwóch kolejkach. Słaby start naszych najbliższych rywali to duże zaskoczenie, gdyż podopieczni trenera Damiana Galei , zajęli w poprzednich rozgrywkach 5 miejsce, a przed obecnych wymieniani byli w gronie faworytów.

Mimo złego początku popularna „Orna”  z pewnością jest zespołem bardzo mocnym, z liczną i bardzo wyrównaną kadrą zawodniczą. W sezonie 2013/2014 pierwszy mecz z Gwarkiem rozegraliśmy w swoim IV-ligowym debiucie i pechowo przegraliśmy na boisku w Ornontowicach 1-0. W rewanżu nie mieliśmy już wiele do powiedzenia i przegraliśmy 1-4.

Jeżeli chodzi o nasz zespół, to sytuacja kadrowa nie wygląda idealnie. Pod znakiem zapytania stoją występy rekonwalescentów – Radosława Szpiecha i Sebastiana Bubrowskiego, a Andrzeja Sarzałę z występu dyskwalifikuje czerwona kartka, którą otrzymał na meczu z Górnikiem Pszów. Od dłuższego czasu trener Musioł nie może liczyć na długo leczącego uraz – Pawła Koźniewskiego, a Bartosz Gruszczyński ze swoją grupa trampkarzy wyjeżdża na tygodniowy obóz piłkarski. Kadrę meczową zasili natomiast wracający po urlopie Bartosz Niesyto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!