LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Podlesianka – Drzewiarz Jasienica 0-0

Lekkim niedosytem zakończył się mecz naszego Zespołu w ramach VII kolejki ligowej, gdzie rywalem był prowadzający w tabeli Drzewiarz Jasienica.

Goście niesieni dobrą passą wydawali się rywalem bardzo groźnym ,jednak  rzeczywistość okazał się troszkę inna. Choć to goście mieli dwie bardziej klarowne sytuacje, to zdecydowanie Podlesianka była drużyną dojrzalszą i przed wszystkim z lepszym pomysłem na grę.

Pierwsze minuty spotkania, nie zapowiadały późniejszego przebiegu gry, gdyż goście praktycznie w pierwszych sekundach meczu mieli doskonałą okazję do strzelenia gola, poprzedzoną dwoma prostymi błędami naszych zawodników.  Kilka kolejnych minut to dalszy napór Jasieniczan, którzy jednak dość szybko się wyszumieli i do głosu doszła Podlesianka.

Mimo pełnej kontroli w grze defensywnej, brakowało nam kropki nad „i” w postaci dokładniejszego rozegrania szybkiego ataku. Wiele obiecujących akcji przerwanych zostało niecelnym podaniem, co wydawało się największym mankamentem Podlesianki w dzisiejszym meczu.

Dobre okazje w pierwszej części gry wynikały z akcji oskrzydlających, ale w zagraniach Warzechy, Szpiecha czy M.Niesyty brakowało dokładności.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie – goście z Jasianicy w dalszym ciągu szukali długich piłek na osamotnionego i zupełnie wyłączonego z gry przez dwójkę naszych stoperów – Koczura, natomiast nasz Zespół szukał szczęścia w kontratakach. Mimo iż kilka razy wyśmienite indywidualne akcję inicjował M.Niesyto, widać było, iż ostatni przymusowo nieprzetrenowany tydzień dał mu się we znaki, przez co szwankowało ostatnie podanie.

Mimo kilku dobrych akcji naszej drużyny i jednej okazji gości, nie udało się ostatecznie nikomu pokonać dobrze dysponowanych golkiperów obu zespołów.

 

 

Podlesianka Katowice – Drzewiarz Jasienica 0:0

Sędziuje Daniel Kruczyński (Żywiec). Widzów 150.

PODLESIANKA: Bartkiewicz – Łoboda, Sarzała, Gębczyk, M. Niesyto – Szpiech (78.Muszalik), Brehmer, Jacenik (70. B. Niesyto), Gąsiorek (85. Sowa), Warzecha – Kaczmarczyk. Trener Jakub MUSIOŁ.

DRZEWIARZ: Żerdka – Grześ, Kliber, Lapczyk, Basiura – Sekuła (79. Borutko), Papatanasiu (84. Romanowicz), Jakowenko, Jasiński – Koczur, Pidczenko (54. Łoś). Trener Ireneusz KOŚCIELNIAK.

Żółte kartki: Bartkiewicz, Jacenik, M. Niesyto – Basiura, Pidczenko, Sekuła.

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW