Bez marginesu błędu

Bez marginesu błędu

9 października 2014 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę o godz. 15.00 Podlesianka podejmie na własnym stadionie zespół Czarnych-Górala Żywiec.

Ekipa „Górali” zajmuje z 12 punktami – 11 miejsce w tabeli i jako jedna z dwóch dużych naszej liga ma status bezkompromisowej (4 zwycięstwa przy 6 porażkach). Od czterech kolejek zespół prowadzony jest przez nowego trenera – Macieja Mrowca, który po dość słabym początku sezonu zastąpił Piotra Jaroszka.

Poprzednie spotkania między oboma zespołami przyniosły dużo emocji i bramek. W pierwszym spotkaniu ubiegłego sezonu – na Sołtysiej nasz Zespół wygrał zdecydowanie 4-1 (bramki: Bubrowski, Marek, Jurowicz, Waniek), by na wyjeździe przegrać hokejowo 5-3 (bramki:  Sarzała, Michalski, Gruszczyński)

Podlesianka potrzebuje zwycięstwa, gdyż każda kolejna strata punktów pogłębiać będzie dystans do bezpiecznej strefy. Sytuacja jest jeszcze do opanowania, jednak zawodnicy muszą zagrać na maksimum swoich możliwość, eliminując proste i niewymuszone błędy, które w ostatnim czasie pozbawiły nas punktów z Unią Turza Śląska (2-3) i GKS-em Radziechowy-Wieprz (1-1)

Sytuacja kadrowa jest umiarkowanie dobra, bo poza Andrzejem Sarzałą i Sebastianem Bubrowskim, którzy od dłuższego czasu wyłączeni są z gry oraz Radosława Szpiecha, któremu wystep wyklucza wyjazd służbowy, do dyspozycji trenera są wszyscy pozostali gracze, łącznie z Nikitą Krasnoshchokovem, który dołączył do zespołu jeszcze  przed meczem z Radziechowami.

Liczymy, iż Podlesianka wreszcie zacznie grać na miarę swoich możliwości, a mecz z Góralem będzie początkiem marszu w górę tabeli. Przed zawodnikami 5 ostatnich meczów tej rundy, z których tak jak z cytryny, wycisnąć trzeba jak najwięcej!

Apelujemy  do kibiców i sympatyków Podlesianki o przybycie na mecz i wsparcie drużyny w niezwykle trudnym momencie.  Tylko wspólnymi siłami jesteśmy w stanie przełamać złą passę i przywrócić wiarę w nasz Zespół!