Przed meczem z Jednością

Przed meczem z Jednością

24 października 2014 Wyłączono przez Admin2

W sobotę o godz. 14.30 rozegramy mecz XIII kolejki ligowej, a przeciwnikiem w meczu na własnym stadionie będzie drużyna Jedność 32 Przyszowice.

Nasi rywale zajmują obecnie 10 miejsce w tabeli przy 15 zdobytych punktach. Mimo, iż dorobek Przyszowickiej drużyny daje względny komfort, z pewnością na chwilę obecna nie mogą oni uznać dotychczasowego dorobku za satysfakcjonujący. Zespół charakteryzuje się dużą liczbą strzelonych bramek (26 goli), z których ponad połowę strzelił duet Hajok – Mnochy oraz jeszcze większą ilością straconych (29 goli). Wychowankiem i byłym trenerem Jedności jest nasz obecny szkoleniowiec – Jakub Musioł.

Jeżeli chodzi o nasz Zespół, to po kilku spotkaniach względnego spokoju, ponownie zmagać się musimy z problemami personalnymi. Z kadry meczowej wypada Marcin Łoboda, który leczy uraz stawu skokowego oraz Daniel Jacenik, który pauzować będzie za 4 żółtą kartkę. W ostatnim meczu uraz mięśnia krawieckiego odnowił się Pawłowi Koźniewskiego, jednak w jego przypadku  istnieje szansa, że będzie w sobotę gotowy do gry. Do lekkich treningów wrócił już Andrzej Sarzała, lecz na chwilę obecną nie jest jeszcze gotowy by rozegrać mecz.  Przechodzący rehabilitację Sebastian Bubrowski, ma wrócić do zajęć dopiero na początku przyszłego roku.

Mimo wymienionych ubytków, kadra Zespołu jest na chwilę obecną na tyle szeroka, że wchodzący do składu zawodnicy powinni godnie zastąpić swoich kolegów i wydatnie pomóc w walce o niezwykle ważne ligowe punkty.