Podlesianka – GTS Bojszowy 0-1

Podlesianka – GTS Bojszowy 0-1

2 listopada 2014 Wyłączono przez Admin2

Mecz od początku toczony był pod dyktando Podlesianki, która w pierwszej części gry stworzyła sobie kilka wyśmienitych wręcz okazji do strzelenia bramki. Uderzenia Jacenika i Kaczmarczyka dosłownie milimetry przechodziły obok bramki, a M.Niesyto dwukrotnie mógł wyprowadzić na prowadzenie gospodarzy. Najpierw po dograniu Kaczmarczyka z lewej strony boiska, uderzył wślizgiem minimalnie obok słupka, a przy kolejnej okazji miał już pustą bramkę, lecz niestety ofiarnym wślizgiem piłkę wybił mu obrońca. Goście mieli jedynie stałe fragmenty gry,  które jednak „czytali” każdorazowo nasi obrońcy Mimo dość znaczącej przewagi Podleaianki, piłkarze obu zespołów zeszli na przerwę z wynikiem bezbramkowym.

Po przerwie w dalszym ciągu dążyliśmy do zwycięstwa, lecz skuteczność i brak szczęścia w kilka sytuacjach spowodowały, że ciągle utrzymywał się remis. Najlepsze okazje, które nie wiedzieć czemu nie chciały wpaść między słupki mieli – Kaczmarczyk, który do wyśmienitej centrze Jurowicza, uderzył głową obok bramki, a po zamieszaniu podbramkowym „bomba” M.Niesyty, choć było naprawdę blisko, również szczęśliwie dla gości minimalnie mięła bramkę.

Kara za nieskuteczność okazała się sroga. W doliczonym czasie gry długa piłka gości trafia do M.Wróbla, który mimo asysty obrońców wychodzi sam na sam i oddaje strzał. Piłka po interwencji Bartkiewicza zwalnia, jednak nie na tyle by goniący ją Koźniewski zdołał ją wybić sprzed linii…

Sytuacja w tabeli jest nie do pozazdroszczenia i wszyscy wiedzą , iż walka o utrzymanie będzie niezwykle ciężka, lecz nikt w klubie nie składa broni. Przed zawodnikami ostatni mecz na Krupińskim Szuszec i… pierwszy krok do tego by jeszcze przed zimą zapewnić dodatkowy atut przed rewanżami w postaci trzech punktów.  Przed nami trudny okres, jednak ”póki piłka w grze”, dopóty będziemy walczyć o IV ligę do naszego ukochanego klubu!

 

 

Podlesianka Katowice – GTS Bojszowy 0:1 (0:0)

0-1 M. Wróbel 90+3

Sędziował Ludwikowski (Częstochowa). Widzów 100.

PODLESIANKA: Bartkiewicz – Koźniewski, Sowa, Sarzała, Warzecha (46. Szpiech), Jurowicz (62. B. Niesyto), Gębczyk, Brehmer, Jacenik (85. Gruszczyński), Kaczmarczyk (80. Muszalik), M. Niesyto, Trener Jakub MUSIOŁ.

GTS: Krzywicki – Matusz, Moroń, Żytka (46. Skipioł), Iwański, Myszor, Pyrlik (65. M. Wróbel), Chrząścik (75. Bednarczyk), Szlosarek (46. P. Wróbel), Dudka, Gajeski. Trener Łukasz TARGIEL.
Żółte kartki: M. Niesyto, Jacenik, Gębczyk – Moroń, czerwona Moroń (87, druga żółta).