Sparing: Podlesianka – Unia 0-2

24 stycznia 2015 Wyłączono przez Admin2

W pierwszym sparingu okresu przygotowawczego drużyna Podlesianki uległa niżej notowanej Unii Strzemieszyce 0-2.

Spotkanie nie było raczej zbyt ciekawym widowiskiem, a wynik rozstrzygnął się jeszcze w pierwszej połowie, kiedy ok 30 minuty spotkania goście z Dąbrowy Górniczej, najpierw skutecznie wykorzystali rzut karny, a kilka minut później ustalili rezultat, wpychając piłkę do bramki po dograniu z rzutu wolnego.

Gracze Podlesianki również stworzyli sobie dwie dogodne okazje do zdobycia gola, jednak przy obu Dawid Jurowicz, nie zdołał zamienić ich na bramki.

Trener Krupa sprawdził w spotkaniu aż 25 zawodników, wśród których znalazło się 10 testowanych. W sparingu zabrakło lekko kontuzjowanych Łobody i Jacenika oraz z innych przyczyn Muszalika, M.Niesyty, Kempy i Bartkiewicza.

W przyszłym tygodniu treningi zaczną się poniedziałkowym rozruchem połączonym z odnową biologiczną, a kolejne zajęcia odbywać się będą we wtorek, czwartek i piątek. W sobotę zawodnicy otrzymają szansę rehabilitacji za ostatnia porażkę i zagrają sparing z przedstawicielem katowickiej „Okręgówki” – Unią Kosztowy.

24.01.2015 godz. 14.00, boisku MOSiR-u, ul. Boya-Żeleńskiego 96c

LGKS 38 Podlesianka – Unia Strzemieszyce 0-2 (0-2)

Skład Podlesianki:

I połowa: Testowany 1, Koźniewski, Testowany 2, Sarzała, Testowany 3 , Testowany 4, Brehmer, Testowany 5, Kaczmarczyk, Testowany 6, Jurowicz

II połowa: Testowany 7, Testowany 8, Sowa, Testowany 9, Warzecha, B.Niesyto, Gąsiorek, Krasnoshchokov, Gruszczyński, Bubrowski, Testowany 10 oraz Gębczyk, Sieniawski, Szpiech