Trening bokserski na Kleofasie

Trening bokserski na Kleofasie

19 lutego 2015 Wyłączono przez Admin2

Piłkarze Podlesianki pokazali, ze walczyć o utrzymanie będą nie tylko w przenośni, ale i dosłownie!

W środę Trener Łukasz Krupa zamiast tradycyjnej jednostki treningowej, zaaplikował swoim podopiecznym trening bokserski.

Dzięki uprzejmości znanego bokserskiego klubu sportowego – 06 Kleofas Katowice, trenerzy Damian Kuźma i Zoran Dukic przeprowadzili ponad 2 godzinny trening typowy dla bokserów.  Pot lał się strumieniami, a zawodnicy z dużym zaangażowaniem wykonywali zalecenia utytułowanych pięściarzy.

Sama jednostka treningowa, nie tylko była dobrą zabawą i nowym doświadczeniem dla graczy, lecz przede wszystkim solidną zaprawą siłową, która powinna przynieść wymierne korzyści na boisku.

 

 

Trener Krupa mocno wierzy w powodzenie swojej misji, co również podkreślił w swojej wypowiedzi podsumowującej ostatni okres treningowy:

„Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników, z zaangażowania, które wkładają w trening. Kilka osób się rozchorowało, czekamy na nich. Przed nami jeszcze kilka tygodni przygotowań, jestem bardzo optymistycznie nastawiony. Chłopcy zaczynają wierzyć w powodzenie naszej wspólnej misji! Wszyscy wiemy, że mamy jeszcze wiele do zrobienia jeśli chodzi o samą grę, ale co trening, co mecz, wygląda o zdecydowanie lepiej. Będziemy walczyć do samego końca!”

Najbliższe plany, to piątkowy trening taktyczny, a w sobotę na zawodników czeka sparing z drużyną Naprzodu Lipiny. Spotkanie te będzie pożegnalnym występem z obiektem na Boya –Żeleńskiego, gdyż rozgrywki ligowe zbliżają się dużymi krokami i czas już szukać boiska bardziej zbliżonego, to tego, na którym zawodnicy występują na co dzień. Prawdopodobnie sparingi z Polonią Łaziska i Rozwojem Katowice, zagramy już na obiekcie Kolejarza Katowice.