Falstart na inaugurację: Iskra – Podlesianka 1-0

21 marca 2015 Wyłączono przez Admin2

W pierwszym meczu rundy rewanżowej – Podlesianka po wyrównanym meczu walki uległa na wyjeździe Iskrze Pszczyna 1-0.

W szeregach obu zespołów wyczuwalny był inauguracyjny stres i myślały one przede wszystkim o zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki, w związku z czym samo widowisko trochę ucierpiało. Gracze Iskry zanotowali praktycznie 100% skuteczność, gdyż ich jedyny strzał w światło bramki okazał się „złotym golem”. W 15 minucie meczu Kamil Bezak na 20 metrze od naszej braki przejął piłkę na klatkę piersiową i potężnym wolejem pokonał bezradnego Bartkiewicza.

Podlesianka mogła wyrówna jeszcze w pierwszej części gry, kiedy po dobrym zagraniu Bubrowskiego, sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kaczmarczyk.

Druga część gry była szarpana i żaden z zespołu nie wypracował sobie przewagi w dłuższym okresie gry.

Raport meczowy:

Iskra Pszczyna – Podlesianka Katowice 1:0 (1:0)

1:0 – Bezak 14 minuta.

Sędzia Marcin Lis (Katowice). Widzów 200.

ISKRA: Miś – Kraus (80. Ryguła), Grabczyński, Cybulski, Włodarczak – Bezak, Górnicki, Maślorz, Klaja (76. Żur) – Prusek (62. Dragon), Pancer (89. Żupa). Trener Jan FURLEPA.

PODLESIANKA: Bartkiewicz – Łoboda (78. Zając), Acosta, Sarzała, Piwczyk – Fus, Brehmer (64. Sowa), Jacenik (68. B. Niesyto), Bubrowski, Kaczmarczyk – Michalski (73. Gruszczyński). Trener Łukasz KRUPA.

rezerwa: Tomaszewski(br), Sieniawski, Jurowicz

Żółte kartki: Kraus – Kaczmarczyk, Acosta, Sarzała. Czerwona kartka: Sarzała (90+4 minuta, za faul bez piłki)