Jedność 32 Przyszowice – Podlesianka 2-1

6 czerwca 2015 Wyłączono przez Admin2

Smutna passa naszego zespołu trwa nadal. Tym razem po naprawdę niezłym spotkaniu ulegamy Jedności 32 Przyszowice, choć do 85 minuty nie dość, że prowadziliśmy, to wyśmienitymi sytuacjami bramkowymi moglibyśmy obdzielić kilka kolejnych meczów. Niestety brak skuteczności zemścił się w końcówce spotkania, gdzie gospodarze wykorzystali swoje dwie okazje i z wyniku 0-1 w 3 minuty doprowadzili do 2-1.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż w drużynie Podlesianki szanse debiutu otrzymała dwójka młodych wychowanków – Kamil Kopiec i Bartek Abramczyk.