Pierwsze wzmocnienia – Renner i Hajduk w Podlesiance

Pierwsze wzmocnienia – Renner i Hajduk w Podlesiance

26 lipca 2015 Wyłączono przez Admin2

Do inauguracji nowego sezonu pozostało już tylko 2 tygodnie, w związku z czym powoli krystalizuje się kwestia pozyskania zawodników, którzy wzmocnią przebudowaną kadrę zespołu. Pierwszymi, którzy zasilili zespół Podlesianki są znani z wcześniejszych występów na Sołtysiej – Krzysztof Renner i Paweł Hajduk.

29 -letni Krzysztof Renner, to środkowy obrońca, który występował w naszych barwach w latach 2006-2008. Zanim trafił do Podlesianki był zawodnikiem wówczas III-ligowego Rozwoju Katowice. Później najdłużej reprezentował barwy Przemszy Siewierz, z którą w sezonie 2014/2015 świętował awans do IV-ligi. W swoim pierwszym sparingu tego lata zdobył gola z Naprzodem Lipiny.

hajduk

Współtwórcą awansu Przemszy jest również kolejny nabytek Podlesianki – Paweł Hajduk (34 l). Popularny „Hajdi” był  naszym zawodnikiem do 2011 roku, a później przez trzy lata występował w siewierskim klubie. Z „mistrzowskiego” sezonu zaliczył rundę jesienną,  a w ostatnim półroczu występował w Kolejarzu Katowice.

Niedługo wyjaśnić się powinny kolejne kwestie personalne. Na razie zdradzimy, iż prawdopodobnie klub zasili jeszcze 3 doświadczonych zawodników – jeden defensywny i dwóch ofensywnych.

 

autor zdjęć: Rafał Sacha/www.regionalnapilka.pl