Goczały na początek

Goczały na początek

7 sierpnia 2015 Wyłączono przez Admin2

Już w najbliższa sobotę zainaugurowany zostanie nowy sezon Klasy Okręgowej, w której nasz zespół występować będzie po spadku z IV ligi.

W pierwszym meczu gościć będziemy na własnym stadionie beniaminka ligi – LKS Goczałkowice-Zdrój. Popularne „Goczały” zwyciężyły w poprzednim sezonie w rozgrywkach tyskiej A-Klasy, zdobywając w 30 meczach 67 punktów.

Mimo, iż oba zespoły jeszcze nie dawno dzieliły dwie klasy rozgrywkowe, to z pewnością pojedynek z Goczałkowicami będzie niezwykle zacięty.

Trener Damian Baron, który po awansie przejął drużynę z Goczałkowc, nie tylko zachował najlepszych zawodników tworzących awans – króla strzelców A-klasy Adama Złotka (31 bramek) , jego partnera z ataku Mateusza Piesiura (24 bramki), czy znanego z występów w Podbeskidziu i przygody z Energie Cottbus – Łukasza Kanika, ale również solidnie wzmocnił stan posiadania. W letnim okienku transferowym do zespołu dołączyli mający doświadczenie III i IV -ligowe– Piotr Maroszek, Jarosław Folek czy występujący przez pół roku w Podlesiance – Adam Grygier.

Jeżeli chodzi o nasz zespół, to Trener Krystian Odrobiński nie będzie mógł skorzystać z chorego Adama Sieniawskiego i zwolnionego z meczu Bartosza Gruszczyńskiego, natomiast pozostali gracze będą gotowi do gry. Nie wliczamy do nich na razie Mateusza Sowy i Artura Muszalika, którzy z różnych przyczyn  rozpoczną treningi w dopiero trakcie rozgrywek.

Wstęp na mecz rozgrywany na własnym stadionie będzie kosztował 5zł (bilet-cegiełka),a z opłat zwolnione są kobiety , młodzież do 16 roku życia i osoby niepełnosprawne. Informujemy, iż cały dochód z biletów-cegiełek przeznaczany jest na organizację meczu, m.in. opłacenie służby porządkowej, noszowych itd.

 

LGKS 38 Podlesianka – LKS Goczałkwoice-Zdrój

1 kolejka Klasy Okregowej gr. I Katowice

Sobota, 8 sierpnia 2015, godz. 17.00, Stadion Podlesianki

Sędziuje: Wojciech Zarzycki (Bytom)