LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Udana inauguracja rezerw. Podlesianka – Śląsk II Świętochłowice 2-1

Reaktywowane po kilku latach i oparte tym razem na klubowej młodzieży rezerwy Podlesianki udanie zainaugurowały nowy sezon B-Klasy, wygrywając 2-1 ze Śląskiem II Świętochłowice.

Pierwsza połowa nie była dużym widowiskiem, a i sytuacji podbramkowych była jak na lekarstwo. Mimo tego zawodnicy z Podlesia powinni schodzić na przerwę wygrywając, lecz rzutu karnego po faulu na Pawle Beczale, nie wykorzystał Mateusz Sowa.

Druga połowa to już zupełnie inna gra gospodarzy i kilka niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Pierwsza bramka podała po szarży lewym skrzydłem Adama Zająca, który idealnie obsłużył podaniem Karola Jakubczyka. Drugi gol, to kombinacyjne zagranie Pawła Beczały, który między nogami obrońcy zagrywa prostopadłą piłkę do Karola Jakubczyka, a ten bez problemów pokonuje bramkarza.

W ostatnich minutach gry chwila dekoncentracji kosztowała naszych zawodników utratę bramki.

30.08.2015 – I kolejka Klasy B

LGKS 38 II Podlesianka – Śląsk II Świętochłowice 2-1 (0-0)

1-0 K.Jakubczyk (71 min.)

2-0 K.Jakubczyk (75 min.)

2-1 Czapla (90 min.)

Skład Podlesianki: Tomaszewski – W.Jałocha (46’ D.Jakubczyk), Sowa, Andrejczyk, Machlarz – Beczała (78’ Fabian), Ryszka, Krupiński (46’ Strzoda), Stompor, Zając – Hofman (55’ K.Jakubczyk). Trener Daniel Kaczor

rezerwa: Korek, Depta, Majer

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW