Tak grali pozostali. Udało się tylko Trampkarzom.

21 września 2015 Wyłączono przez Admin2

Zeszły tydzień obfitował w sukcesy sportowe wszystkich grup piłkarskich Podlesianki, natomiast w bieżącej kolejce tylko Trampkarze Młodsi wyszli zwycięsko ze swoich batalii. Liczymy, iż nasi zawodnicy odkują się już w przyszłej kolejce i wszyscy zgodnie wrócą na zwycięzką ściężkę.  Poniżej przedstawiamy wyniki weekendowej kolejki.

Rezerwy – B-Klasa

W IV kolejce rezerwy uległy doświadczonej ekipie KP Katowice. Mimo sporej przewagi przyjezdnych Podlesianka mogła otworzyć wynik, jednak w pierwszej części gry rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Machlarz. W drugiej połowie KP zdobyło dwie bramki.

LGKS 38 II Podlesianka – KP Katowice 2-0 (0-0)

Skład: Korek – Sieniawski (46′ Fabian), Depta (80′ Kloc), Andrejczyk, Machlarz – Gawin, Krupiński (75′  W.Jałocha), Ryszka, Stompor, Majer (46′ Hofman) – Beczała

Trampkarze Młodsi 2002

Naszym Trampkarzom ewidentnie służy podleskie powietrze. Na własnym boisku wygrywają wszystko – z bilansem bramkowym w trzech spotkaniach 41-1. Liczymy, iż nasi młodzi zawodnicy zaczną w końcu wygrywać także na wyjazdach!

LGKS Podlesianka – MKS Siemianowiczanka 14-0 (5-0)

bramki: Pytel (8), Jasik (3), Pasieka (2), Bednarz

Skład: Starczewski, Szopa, Golczuk, Klukowski, Kuś, Rachowicz, Pasieka, Czabok, Primus, Jasik, Pytel oraz Bednarz,Kuczka, Oleksowicz, Gąbarczyk,Grajek

Młodziki Młodsze 2004

Niestety po dobrym meczu i zwycięstwie 3-2 z UKS-em Szopienice przyszło dzieciakom przełknąc gorzką pigułkę, w postaci meczu z GKS-em Katowice. Do przerwy wynik było obiecujący, bo 0-0, ale po zmianie stron Gieksiarze nie dali szans naszym zawodnikom

GKS Gieksa Katowice – LGKS 38 Podlesianka 8-0 (0-0)

Skład: Wolny, Andrejczyk, Gajda, Mizera, Okuń, Roj, Sznajder, Szojda, Szota oraz Hadamik, Jendruś