Grali pozostali. Rezerwy na plus, Młodziki na minus

27 września 2015 Wyłączono przez Admin2

Ostatnia kolejka września wyszła zawodnikom Podlesianki nienajgorzej. O pierwszym zespole i zwycięstwie z Piastem Bieruń Nowy pisaliśmy w poprzednim arytkule, natomiast grały również rezerwy i Młodziki Młodsze . Trampkarze Młodsi mieli tym razem przerwę spowodowaną wycofaniem jednego z zespołów. Oto wyniki:

Rezerwy – B Klasa

Nasza „dwójka” po bardzo ciężkim meczu wywiozła cenne 3 punkt z Lipin, wygrywając 1-0 z tamtejszym Naprzodem II. Gospodarze mieli zdecydowanie więcej okazji brakowych, jednak na posterunku w każym przypadku był nasz golkiper Wojciech Tomaszewski. Zwycięska bramka padła tuż przezd gwizdkiem na przerwę, a jej autorem po dobrej akcji Majera był Rafał Tkaczewski.

Naprzód II Lipiny – LGKS 38 II Podlesianka 0-1 (0-1)

bramka: Tkaczewski (43′)

Skład: Tomaszewski, Majer, Ryszka, Andrejczyk, Machlarz, Krupiński (89′ Korek), Kloc (55′ Lejwoda), Stompor, Hofman, Tkaczewski (75′ Dziad), Witkowski.

Młodziki Młodsze

Nasi namłodsi zawodnicy dzielnie walczyli z dużo bardziej renomowanym rywalem, który jednak udokumentował swoją przewagę czterema golami. Mimo wyniku, postęp w grze podopiecznych trenera Kubackiego jest wyraźnie zauważalny.

LGKS 38 Podlesianka – Rozwój Katowice 0-4 (0-2)

Skład: Mizera, Andrejczyk, Hadamik, Sznajder, Szojda, Dusza, Gajda, Okuń, Golda oraz Muszalik, Szota.