Reszta też punktowała! Przedstawiamy wyniki pozostałych grup Podlesianki

Reszta też punktowała! Przedstawiamy wyniki pozostałych grup Podlesianki

4 października 2015 Wyłączono przez Admin2

Przedstawiamy kolejną porcję wyników naszych zespołów  z najświeższej kolejki ligowej.  O zwycięstwie Pierwszego Zespołu z Pogonią Imielin piszemy we wcześniejszym atytkule. Tym razem wszystkie pozostałe drużyny naszego klubu zapunktowały, jednak rezerwy i Młodziki zdobyli po punkcie, a Trampkarze komplet.

 

Rezerwy – B-Klasa

W VI kolejce ligowej nasza „Dwójka” tylko zremisowała na własnym boisku z rezerwą Sparty Katowice. Trener Daniel Kaczor nie ukrywał po meczu niedosytu, gdyż jego podopieczni byli z przebiegu spotkania zespołem lepszym, jednak zawiodła skuteczność przy kilku naprawdę niezłych sytuacjach bramkowych. Zemściło się to ostatnich sekundach meczu, gdyż wyrównująca bramkę Sparta zdobyła w 91 minucie gry. Autorem jedynego gola dla Podlesianki był Kamil Stompor, który wykończył akcję ze skrzydła Karola Jakubczyka.

LGKS 38 II Podlesianka – Sparta II Katowice 1-1 (1-0)

Bramka: Stompor (31min.)

Skład: Tomaszewski – Majer, Ryszka, Andrejczyk, Jakubczyk, Kloc (68’ Krupiński), Tkaczewski (46’ Abramczyk), Strzoda, Machlarz, Stompor (82’ Fabian), Hofman (60’ Witkowski)

 

 

Trampkarze Młodsi 2002

Trampkarze wreszcie przełamali wyjazdową niemoc i do 3 zwycięstw domowych dopisali wreszcie pierwsze 3 punkty zdobyte na terenie rywala. Przeciwnikiem naszych zawodników była Urania Ruda Śląska, a za samo spotkanie możemy bez wyrzutów sumienia wystawić młodym Podlesiakom „piątkę”. Zespół Trenera Gruszczyńskiego zajmuje 3 miejsce w tabeli, jednak traci tylko 3 oczka do liderującego Wawelu Wirek.

Urania Ruda Śląska – LGKS 38 Podlesianka 0-5 (0-1)

bramki: Jasik, Pasieka, Starzyk, Pytel, samobójcza

Skład: Starczewski, Golczuk, Gąbarczyk, Oleksowicz, Klukowski, Szopa, Kuś, Pasieka, Czabok, Jasik, Pytel oraz Godowski,Bednarz,Rachowicz,Starzyk,Okuń,Primus

 

 

Młodziki Młodsze 2004

Tak jak pisaliśmy już wcześniej nasze Młodziki przestały być wreszcie „chłopcami do bicia” i są groźni dla wszystkich ligowych rywali. Tym razem do pełni szczęścia trochę im zabrakło, jednak punkt z wyjazdowego meczu z APN Katowice też ma swoją wartość. Nasz najmłodszy zespół zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli swojej ligi.

APN Katowice – LGKS 38 Podlesianka 2-2

Bramki: Roj, Mizera

Skład: Szojda, Andrejczyk, Mizera, Sznajder, Gajda, Roj, Hadamik, Jendruś, Szota oraz Okuń