Krystian Odrobiński: Będziemy walczyć w kolejnych meczach!

Krystian Odrobiński: Będziemy walczyć w kolejnych meczach!

11 października 2015 Wyłączono przez Admin2

Trener Krystian Odrobiński nie krył rozczarowania końcowym rezultatem pojedynku z LKS Łąka, jednak liczy, iż limit pecha został już w tej rundzie wykorzystany i w kolejnych meczach jego podopieczni wrócą na zwycięską ścieżkę. Przedstawiamy poniżej pomeczową wypowiedź naszego szkoleniowca.

„Piłka dlatego jest taka piękna, gdyż jest nieprzewidywalna. Niestety to znów my jesteśmy tymi poszkodowanymi i my w meczu w którym wygrywamy do 90 minuty 2:1, przegrywamy mecz. Mam taką nadzieję, że piłka jest sprawiedliwa i suma szczęścia wychodzi na zero i w kolejnych meczach zostanie nam to oddane. Nie może być jednak tak, że na 16 bramek, które tracimy z 8 na koncie mają nasi bramkarze. Niestety kadrę mamy wąską i dzisiejszy mecz pod nieobecność Piwczyka, Brehmera i Dąbrowskiego mecz kończyliśmy 4 młodzieżowcami na boisku. Nie pozostało nic jak wziąć się do pracy i walczyć w kolejnych meczach aby sezon zakończyć w górnej części tabeli.”

Przed zespołem tydzień wytężonej pracy na treningach, który zwieńczy wyjazdowy pojedynek  z Wyzwoleniem Chorzów. Do tego czasu sytuacja kadrowa powinna już się trochę poprawić, gdyż do zespołu powinni wrócić Dąbrowski i Piwczyk. Ostatni mecz pauzy czeka natomiast jeszcze Brehmera.

 

foto: www.sportowasilesia.eu/aut. Agata Dworczak