Tak grali pozostali – dali radę tylko trampkarze.

Tak grali pozostali – dali radę tylko trampkarze.

11 października 2015 Wyłączono przez Admin2

Niestety mijająca własnie kolejka ligowa nie była zbyt udna dla naszego klubu. O dramacie seniorów z LKS-em Łąka pisaliśmy w poprzednich artykułach, natomiast również pechowe porażki poniosły Rezerwy oraz drużyna Młodzików Młodszych. Honoru naszego klubu udało się tylko dochować Trampkarzom rocznika 2002, którzy pewnie sięgneli po 3 punkty.

 

Rezerwy – B-Klasa

„Dwójka” podobnie jak seniorzy, daję przykład, iż przysłowie o niewykorzystanych sytuacjach sprawdza się nadwyraz często.  W pojedynku z niżej notowaną Pogonią II Nowy Bytom, nasi zawodnicy przegrali 1-2, mimo, iż przy wyniku 0-0, mieli nie tylko rzut karny niewykorzystany przez Kamila Stompora, ale również kilka innych naprawdę doskonałych sytuacji bramkowych. Goście zemścili się dwiema bramkami w krótki odstępie czasu, a kontaktowego gola zdobył po dośrodkowaniu Dominika Majera – Dawid Brehmer.

LGKS 38 II Podlesianka – Pogoń II Nowy Bytom 1-2 (0-0)

Bramka: Brehmer (83′)

Skład: Tomaszewski – Abramczyk (65’Hofman), Ryszka, Andrejczyk, Machlarz, Sieniawski (65′ Fabian), Brehmer, Krupiński (75′ Tkaczewski), Stompor, Majer – Beczała

 

 

Trampkarze Młodsi 2002

Trampkarze pokonali faworyzowany zespół MKS-u Siemianowiczanka 3-0 i dzięki pazuzie Wawelu Wirek wskoczyli na pozycję lidera! Chłopaki zagrali bardzo dobre spotkanie, rewanżując się MKS-owi za niedawną porażkę na ich boisku. Hattrick asyst zanotował Dawid Pasieka. Do końca rundy jeszcze kilka spotkań i kibicujemy by Trampkarze utrzymali już do końca roku fotel lidera.

LGKS 38 Podlesianka – MKS II Siemianowice 3-0 (3-0)

bramki: Pytel(2), Jasik

Skład: Starczewski, Golczuk, Oleksowicz, Gąbarczyk, Szopa, Kuś, Pasieka, Czabok, Klukowski, Jasik, Pytel oraz Godowski, Rachowicz,Okuń,Primus,Starzyk,Grajek,Bednarz

 

 

Młodziki Młodsze 2004

Liczylismy na kolejne punkty naszych najmłodszych zawodników, jednak tym razem podopieczni Dariusza Kubackiego pechowo przegrali z rywalem zza miedzy UKS Bonito Murcki 1-2. Według opinii Trenera nasi namłodsi zawodnicy zagrali naprawdę dobre spotkanie, jednak tak jak w przypadku starszych kolegów brak skuteczności odbił się niestety czkawką.

LGKS 38 Podlesianka – UKS Bonito Murcki 1-2

Bramka: Roj

Skład: Wolny, Andrejczyk, Mizera, Sznajder, Gajda, Roj, Hadamik, Dusza, Szojda oraz Okuń, Jendruś, Szota