Pozamiatani: Ogrodnik Cielmice – Podlesianka 3-1

Pozamiatani: Ogrodnik Cielmice – Podlesianka 3-1

31 października 2015 Wyłączono przez Admin2

Duże rozczarowanie i niesmak, to efekt pojedynku naszego zespołu z ekipą Ogrodnika Cielmice. Niżej notowany rywal, zwyciężył z Podlesianką, udowadniając, iż przed naszymi zawodnikami jeszcze dużo pracy, by można ich było zaliczać do czołówki ligi.

Pierwsza połowa była obiecująca, gdyż gracze z Sołtysiej mieli zdecydowanie więcej z gry, mocno dominując w posiadaniu piłki. Niestety mimo wielu prób brakowało kropki nad „i” lub po prostu soczystego strzału w światło bramki. W 37 jeden z nielicznych stałych fragmentów Ogrodnika kończy się zamieszaniem pod nasza bramką – najpierw strzał Czyża broni Tomaszewski, jednak dobitka trafia już do celu, a strzelcem bramki jest Beniamin Mercik. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części gry zamiast konsekwentnego dążenia do wyrównania, gra naszego zespołu stała się szarpana i nieskładna, co skrzętnie zaczęli wykorzystywać rozkręcający się gospodarze, którzy wypracowali sobie wiele doskonałych okazji do zdobycia gola. Najpierw zapunktowali wykorzystując nieporozumienie Sarzały z Tomaszewskim, a później wykorzystując przypadkowo odbitą piłkę w naszym polu karnym. W obu przypadkach egzekutorem był wprowadzony na ostatni kwadrans Kamil Woszczyna.

Honorową bramkę w doliczonym czasie strzelił Rafał Dabrowski, dobijać do pustej bramki strzał z rzutu wolnego Bubrowskiego.

 

Protokół meczowy:

13 kolejka Klasy Okręgowej gr I

Sobota, 31 października, godz. 13.00, Stadion Ogrodnika (Tychy, ul. Jedności 131)

LKS Ogrodnik Cielmice – LGKS 38 Podlesianka 3-1 (1-0)

1-0 Mercik (37 min.)

2-0 Woszczyna (74 min.)

3-0 Woszczyna (89 min.)

3-1 Dąbrowski (90+5 min.)

Sędziował: Bogusław Wójcik (Sosnowiec), widzów: 50

Ogrodnik: Gąsior – Czyżo, Niedbało (62’ Szojda), Kałuża, Klimas – Chrząścik, Zając, Wojciechowski, Żołneczko (70’ Szlosarek), Czerny (72’ Fijoł) – Mercik (73’ Woszczyna). Trener Grzegorz Chrząścik

Rezerwa: Jankowski, Bonatowski

Podlesianka: Tomaszewski – Piwczyk, Renner, Sarzała Łoboda (46’ Gruszczyński) – Sieniawski (60’ Abramczyk), Brehmer (46’ Zając), Bubrowski, Dąbrowski, Oślislok – Witas (78’ Strzoda). Trener Krystian Odrobiński

Rezerwa: Kiełbowicz

 

Żółte kartki: Klimas – Dąbrowski, Oślislok