Trener po meczu z Ogrodnikiem

31 października 2015 Wyłączono przez Admin2

Przedstawiamy pomeczową wypowiedź Trenera Krystiana Odrobińskiego, której udzieli po przegranym 1-3 meczu z Ogrodnikiem Cielmice:

„Po raz kolejny piłka pokazała, że faworyt nie wygrywa meczu. Obawiałem się dzisiejszego rywala a nawet nie rywala jak boiska, na którym przyszło nam zagrać. Jest to chyba najmniejsze boisko w Okręgówce, na którym preferuje się bardziej destrukcję niż prowadzenie gry. W pierwszej połowie posiadanie piłki było około 70 do 30% dla mojego zespołu. Nie graliśmy źle, prowadziliśmy grę, zmienialiśmy strony lecz…to wszystko  do pola karnego naszych rywali którzy ustawili przysłowiowy autobus w swoim polu karnym i nie dali się zaskoczyć. Sami za to bodajże dwa razy zagrozili nam pod naszą bramką i po stałym fragmencie gry, na które uczulałem mój zespół, straciliśmy bramkę. Druga połowa to już chęć odrobienia przez nas niekorzystnego wyniku i kontry ze strony gości, co mogło zakończyć się…pogromem. Trzeba wziąć się w garść i dwa ostatnie mecze zakończyć z minimum czterema punktami.”