Punkt na koniec: Sokół Wola – Podlesianka 1-1

Punkt na koniec: Sokół Wola – Podlesianka 1-1

14 listopada 2015 Wyłączono przez Admin2

W ostatnim spotkaniu ligowym tego roku nasz zespół przywiózł punkt z wyjazdowego spotkania z Sokołem Wola. Ostatnie kilka spokań zamazało trochę dobry obraz z pierwszej części rozgrywek, jednak pamiętajny, iż to dopiero półmetek i z pewnością jeszcze wiele dobrych meczów przed Podlesianką.

Początek spotkania mógł być dla nas wymarzony, lecz w jednej z pierwszych akcji Jurowicz mocnym strzałem trafił w słupek.

W 8 minucie odpowiadają gospodarze i od razu pada bramka – lewym skrzydłem urywa się obrońcy zawodnik Sokoła i dokładnym podaniem obsługuje wbiegającego w pole karne Kudybę, który z kilku metrów pokonuje Tomaszewskiego.

Kolejne minuty to próby odrobienia strat, jednak bez efektów bramkowych. Blisko dwukrotnie był Bubrowski – najpierw próbował zaskoczyć golkipera gospodarzy strzałem z dystansu, a potem z rzutu wolnego.

Po zmiennie stron, dużo było walki, jednak sytuacji bramkowych w dalszym ciągu brakowało. Przełomem była 72 minuta i rzut rożny Bubrowskiego kolejny raz w tej rundzie trafia do Andrzeja Sarzały, który pewnym strzałem głową wyrównuje.

Po strzeleniu gola chcieliśmy iść za ciosem i mogliśmy, a wręcz powinniśmy zdobyć drugiego gola. Dwukrotnie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Zając i raz Jurowicz. Trzeba również przyznać, że i Sokół zagroził w samej końcówce naszej bramce, jednak ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

 

Protokół meczowy:

15 kolejka Klasy Okręgowej gr I

Sobota, 14 listopada, godz. 11.00, Wola, ul. Pszczyńska 7

Sokół Wola – LGKS 38 Podlesianka 1-1 (1-0)

1-0 Kudyba (8 min.)

1-1 Sarzała (72 min.) – głową

Sędziował: Seweryn Elsner (Rybnik), widzów: 100

Sokół: Kwaśniewski – Grabowiecki, Kula, Jucha, Kudyba (48’ Faruga) – Nycz, Koczy, Sosna, Odrobiński, Hamerla – Więckowski. Trener Bogdan Stawowy

Rezerwa: Zieliński, Pelikański, Jarożewski, Sajdok

Podlesianka: Tomaszewski – Abramczyk (46’ Witas 74’ Sieniawski), Renner, Sarzała, Łoboda – Jurowicz, Brehmer, Kiełbowicz, Bubrowski, Zając – Dąbrowski (46’ Jakubczyk). Trener Krystian Odrobiński

Rezerwa: –

Żółte kartki: Jucha, Kula, Koczy – Kiełbowicz

 

foto: www.sportslaski.eu/aut. Agata Dworczak