Sparing: Podlesianka – Śląsk Świętochłowice 2-5

17 lutego 2016 Wyłączono przez Admin2

Środowy sparing ze Śląskim Świętochłowice był zgoła inny, niż dotychczasowe mecze kontrolne, gdzie nasi zawodnicy grali naprawdę dobrą piłkę. Zespół był ewidentnie w dołku, gdyż popełnialiśmy masę prostych błędów i właściwie tylko przez 15 pierwszych minut drugiej połowy byliśmy zespołem dominującym na boisku. Na pewno wpływ na grę Podlesianki miała spora praca jaką w ostatnim czasie wykonują na treningach zawodnicy i niestety plaga absencji, która pechowo ciągnie się za nami od początku tego roku.  W meczu ze Śląskiem z powodu kontuzji i chorób brakowało obu bramkarzy – Wolana i Tomaszewskiego oraz zawodników z pola – Jurowicza, Gruszczyńskiego, Krupińskiego, Oślisloka. Na domiar złego w trakcie spotkania urazów doznała dwójka podstawowych zawodników – Bubrowski i Sarzała. Oczywiście nie tłumaczy to w pełni słabej dyspozycji naszych zawodników, którzy jakby nie patrzeć powinni zagrać zdecydowanie lepiej.

Gole dla Podlesianki strzelili Bartosz Witas (na 1:1) i Łukasz Kut (na 2:2). Oba gole padły po indywidualnych akcjach tych zawodników.