Podlesianka – MKS Lędziny 0-2 (video)

29 kwietnia 2016 Wyłączono przez Admin2

W piątkowym spotkaniu z MKS Lędziny, nasi zawodnicy, mimo niezłej gry, ulegli na własnym boisku liderowi 0-2 i tym samym  prawdopodobnie zamieszali się „niechcący” w walkę o utrzymanie.

Co do samego spotkania, to oba zespoły starał się dobrze zabezpieczać tyły i w pierwszej połowie stworzyły sobie po jednej dobrej okazji. Goście stosunkowo szybko objęli prowadzenie po strzale z „szesnastki” w słupek i celnej dobitce Kozoka. Powinniśmy wyrównać jeszcze przed przerwą, jednak Witas, po doskonałej diagonalnej piłce Kuta, zachował się niczym trampkarz i fatalnie przestrzelił obok bramki.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, przez co dużo było walki i gry w środku pola. Jedną dobrą sytuację mieli goście, natomiast nasze ataki rozbijały się o szczelną defensywę Lędzinian. W ostatniej akcji meczu otwarliśmy już szyki obronne w poszukiwaniu „złotego gola”, co wykorzystał MKS i tuz przed gwizdkiem sędziego Stworzyjan podwyższył wynik na 0-2.

W naszym zespole zadebiutował napastnik Łukasz Wesecki.

Za tydzień rozegramy bardzo ważne spotkanie z Piastem Nowy Bieruń. Mecz odbędzie się o godz. 17.00 w Nowym Bieruniu przy ul. Warszawskiej 270.