Zmiany przed meczem z Pogonią

Zmiany przed meczem z Pogonią

10 maja 2016 Wyłączono przez Admin2

Gorący okres czekał włodarzy Podlesianki po sobotniej porażce z Piastem Nowy Bieruń. Zespół, (choć tylko gorszym bilansem bramkowym) znalazł się w strefie zagrożonej spadkiem, co pociągnęło za sobą konsekwencje w postaci zmian w sztabie szkoleniowym.

Decyzją zarządu podziękowano za współpracę dotychczasowemu trenerowi- Krystianowi Odrobińskiemu, który prowadził zespół od początku bieżącego sezonu.

W związku z bardzo krótki okresem do meczu z Pogonią Imielin,obowiązki pierwszego szkoleniowca tymczasowo przejął Dawid Brehmer, który pełnić będzie role grającego trenera. Nie było przy tym wyborze przeszkód formalnych, gdyż nasz zawodnik dysponuje uzyskaną w Szkole Trenerów PZPN – licencją UEFA A.

Jeszcze w tym tygodniu poznamy nazwisko trenera, który docelowo przejmie zespół z misją zapewnienia spokojnego bytu w Klasie Okręgowej.

Tymczasem zapraszamy wszystkich kibiców na środowe spotkanie z Pogonią Imielin, które zostanie rozegrane na naszym stadionie o godz. 17.30.

Klub znalazł się w ciężkiej sytuacji i bardzo potrzebuje wsparcia w postaci dopingu i wsparcia z trybun. W imieniu zarządu i zawodników, prosimy wszystkich, którym dobro klubu leży na serce o wsparcie nas swoją obecnością  podczas najbliższego spotkania.

 

foto: www.sportslaski.eu/aut. Agata Dworczak