LKS Łąka – Podlesianka 0-0 (video)

LKS Łąka – Podlesianka 0-0 (video)

14 maja 2016 Wyłączono przez Admin2

W bardzo trudnym wyjazdowym spotkaniu z LKS Łąka, zawodnicy Podlesianki zremisowali bezbramkowo, zachowując tym samym status quo, w walce o bezpieczną strefę. Spotkanie było debiutem trenerskim nowego szkoleniowca graczy z Sołtysiej – Daniela Kaczora.

Mecz mógł się podobać, bo sporo było w nim walki i tzw. wymiany ciosów. Oba zespoły dążyły do zwycięstwa, jednak  kulturą gry i pomysłem taktycznym nasza drużyna zdecydowania górowała nad wyżej notowanym rywalem.

W pierwszej części gry oba zespoły stworzyła kilka niezłych okazji, ale zarówno Piotr Wolan, jak i jego vis a vis w bramce Łączan, nie dawali się zaskoczyć napastnikom.

Po przerwie gra się bardziej otworzyła, jednak do końca spotkania żaden z zespołów nie dał radę przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Przed piłkarzami Podlesianki jeszcze 5 spotkań, z których wycisnąć trzeba maksimum zaangażowania oraz samodyscypliny. Symptomy poprawy były widoczne z meczu z Łąką, jednak by tak naprawdę mocniej zaatakować bezpieczne lokaty, potrzebne jest zwycięstwo. Najbliższa okazja ku temu, będzie w przyszłym tygodniu. W sobotę o godz. 17.00 podejmiemy na własnym stadionie drużynę AKS-u Wyzwolenie Chorzów.

<RAPORT>

Poniżej skrót spotkania przygotowany przez portal Sportslaski.eu.