Czas na Wyzwolenie

Czas na Wyzwolenie

20 maja 2016 Wyłączono przez Admin2

Już w najbliższą sobotę o godz. 17.00 Podlesianka podejmie na własnym stadionie drużynę AKS-u Wyzwolenie Chorzów. Dla naszych zawodników będzie to kolejny z pojedynków o dużym ciężarze gatunkowym. Mimo fatalnej rundy nikt w klubie nie załamuje rąk, a zajęcia treningowe przebiegają w atmosferze mobilizacji i wiary, iż doświadczenie i umiejętności tego zespołu uwidocznią się na ostatniej prostej sezonu.

Mecz z Wyzwolenie zainauguruje bardzo intensywny tydzień meczowy, rozgrywany systemem sobota-środa-sobota. Dwukrotnie w tym czasie rozegramy mecze na własnym boisku, co niewątpliwie powinno być naszym dużym atutem.

Przypominamy o „akcji mobilizacji” dla kibiców i sympatyków naszego klubu. Liczymy, iż wysoka frekwencja wspomoże znacząco odbudowac nadszarpniętą pozycję klubu, a gra samych zawodników będzie widowiskowa i przyniesie kibicom wiele radości z jej oglądania.

Dla niezdecydowanych wrzucamy galerię zdjęć z „Estadio de Podlesie”. Jeszcze nie tak dawno temu kibice nieśli nas swoim dopingiem do IV ligi. Nie pozwólmy, by te obrazki były już tylko odległym wspomnieniem!

Pamiętajcie – SOBOTA 21 MAJA GODZINA 17.00 STADION PODLESIANKI UL. SOŁTYSIA 25

WSTĘP WOLNY DLA WSZYTSKICH!!

 

foto: źródło własne oraz Sportslaski.eu