Piłkarska środa z Podlesiem

Piłkarska środa z Podlesiem

24 maja 2016 Wyłączono przez Admin2

Już w najbliższą środę rozgrywać 27 kolejkę będzie katowicka Klasa Okręgowa. Nasi zawodnicy staną w meczu wyjazdowym naprzeciwko bezpośredniego rywala w tabeli ligowej – Sparty Katowice. Będzie to mecz o niebagatelnym znaczeniu dla obydwu zespołów, które choć z zupełnie innymi ambicjami przed sezonem, znalazły się na chwilę obecną w bardzo podobnym i trudnym położeniu.

Sparta to ciężki przeciwnik, jednak najtrudniejszym wyzwaniem dla naszych zawodników może okazać się plac na którym będzie rozgrywane spotkanie. „Rapid” to jedyne boisko w nasze lidze ze sztuczną trawą, którego fatalna jakość nawierzchni i ogromne rozmiary, sprawiają, iż każdy mecz kosztuje naprawdę sporo siły i cennego zdrowia zawodników.

Mimo tego jesteśmy przekonani, iż nasi gracze staną na wysokości zadania i potwierdzą, że są klasową drużyną. Ostatnie zwycięstwo z Wyzwolenie dało sporo optymizmu, jednak przed nami jeszcze cztery bardzo trudne mecze. Prawdopodobnie najtrudniejszy z nich rozegramy właśnie w małych derbach ze Spartą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków, do wspierania naszych zawodników podczas środowego spotkania. Początek meczu o godz. 18.00 na boisku „Rapid” przy ul. Grażyńskiego 51 w Katowicach. Arbitrem spotkania będzie Pan Adam Jakubczyk, który jest sędzią na szczeblu centralnym.

 

 

foto: www.sportslaski.eu/aut. Agata Dworczak