Trener Daniel Kaczor podsumowuje sezon

Trener Daniel Kaczor podsumowuje sezon

27 czerwca 2016 Wyłączono przez Admin2

Gdy Daniel Kaczor przejmował Podlesiankę, drużyna znajdowała się na 12 miejscu w tabeli i była po naprawdę fatalnej serii (5 meczy bez zwycięstwa). Nowy szkoleniowiec uporządkował grę obronną zespołu, co zaaowocowało bardzo szybko i ostatecznie drużyna zajęła niespodziewanie wysokie – 8 miejsce w tabeli. Przedstawiamy opinię Trenera na temat najbardziej gorącego miesiąca pracy w swojej dotychczasowej karierze szkoleniowej.

„W pierwszej kolejności chciałem podziękować zawodnikom drużyny rezerw, bo to właśnie przez ich grę i chęci do dalszego rozwoju została zauważona moja praca i dostałem propozycję prowadzenia pierwszego zespołu.

Co do podsumowania 6 prowadzonych przez mnie meczów : 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Stosunek bramek 8-3 i 5 meczy „na zero z tyłu”. Przychodząc do zespołu powiedziałem, że o umiejętności indywidualne zawodników się nie martwię bo te są bardzo wysokie. Głównym zadaniem było uporządkowanie taktyczne zespołu oraz praca nad sferą mentalną, czyli krótko mówiąc motywacja chłopaków do dalszych meczów i pomoc w  wyjściu z przejściowego kryzysu. Myślę, że całkiem dobrze się to udało. Zespół grał lepiej, a  frekwencja na treningach znacznie wzrosła. Styl jaki preferuję wymaga czasu, mnóstwo treningu i  dobrego zrozumienia poszczególnych elementów, ale w zamian za to w późniejszym czasie drużyna gra składnie, ładnie dla oka i przede wszystkim pewnie oraz  skutecznie. Moim zdaniem postępy było widać z każdą jednostką treningową, ale to jeszcze nie wszystko na co stać ten zespół. Nie chciałbym się teraz porywać z motyką na słońce, lecz uważam że ta drużyna może w przyszłym sezonie sprawić nie jedną niespodziankę i miejmy nadzieje, że przysporzy kibicom wielu radosnych momentów.

Na  koniec chciałbym podziękować Zawodnikom za walkę do ostatnich chwil, Zarządowi za zaufanie jakim mnie obdarzono, całemu Sztabowi za pomoc w trudnych momentach oraz kibicom za wsparcie w kluczowych meczach. Teraz należy się cieszyć z wykonanej misji ale już od 19 lipca rozpoczynamy ciężkie przygotowania do nowego sezonu a 13 sierpnia pierwszy mecz ligowy, na który już teraz wszystkich zapraszam.”